بررسی موتور سیکلت برقی آفرود VOLCON

Roadie

Volcon Powersports در اواخر سال 2020 با اهداف بلند برای ساختن یک موتور برقی لاستیک پهن برای استفاده آفرود ، با ظاهر جذاب و قیمت مناسب در ایالات متحده وارد صحنه شد. Volcon Grunt یک موتور سیکلت برقی آفرود است که برای ماجراجویی و سواری مفید طراحی شده است .

موتور الکتریکی آن عملکرد بی سر و صدا و عدم لغزش در مسیر را بدون ایجاد آلودگی برای محیط زیست فراهم می کند. برای کسانی که به محیط زیست اهمیت چندانی نمی دهند ، این موتور سیکلت  تقریباً به صفر درصد هزینه تعمیر و نگهداری احتیاج دارد ، روغن در سراسر گاراژ یا انبار شما نشت نمی کند ، کار با آن راحت تر است و گشتاور پر قدرتی را ارائه می دهد که فقط موتور سیکلت های برقی می توانند به آن برسند.

موتور-برقی-volcon-grunt

این شرکت در ابتدا حداکثر سرعت خود را 60 مایل در ساعت ( 96 کیلومتر در ساعت ) اعلام کرد ، اما صفحه محصول اکنون حداکثر سرعت آن را تنها 40 مایل در ساعت ( 64 کیلومتر در ساعت ) نشان می دهد. وقتی در جاده های خاکی هستید این سرعت هنوز هم بسیار سریع است ، اما هرکسی که هزینه یک موتورسیکلت 60 مایل بر ساعت پرداخت کرده باشد ممکن است آن را به همان شکل نبیند.

قدرت موتور برقی نیز نسبت به 37 کیلووات اولیه که در ابتدا وعده داده شده بود به 25 کیلووات کاهش یافته است.

برد اولیه در حالت خوشبینانه 100 مایل ( 160 کیلومتر ) میباشد که برای استفاه در مسیرهای آفرود و جنگلی بسیار مناسب است ، هرچند که با احتمال زیاد نیاز به دو باتری 2.3 کیلووات ساعتی ارتقا یافته Volcon برای مسافت ۱۰۰ مایلی احتیاج پیدا خواهید کرد. مدل اصلی با یک باتری 2 کیلووات ساعتی عرضه می شود که احتمالاً به 32 مایل ( 51.5 کیلومتر برد ) نزدیک می شود.

اما علیرغم کاهش مشخصات فنی ، موتور برقی Volcon هنوز موفق به طراحی ، فروش و تحویل یک موتورسیکلت برقی ساخت ایالات متحده شده است ، در حالی که موانع ارائه شده در بالا با توجه به کاربری موتور تاثیری در فروش این محصول نداشته است.

موتور برقی Volcon در اینجا متوقف نمی شود. این شرکت روی Volcon Runt ، نسخه کوچکتری از Grunt که برای کودکان طراحی شده است ، سخت کار می کند.

موتور-برقی-volcon-grunt

حتی دو UTV برقی نیز در دست ساخت است که شامل دو گزینه دو نفره و چهار نفره است.

این می تواند موتور برقی Volcon را در نبردی رودررو با شرکت رقیب خود Polaris قرار دهد ، که به سرعت در حال توسعه UTV های برقی ارتقا یافته خود با مدل جدید RANGER موتور برقی است که انتظار می رود تا پایان امسال عرضه شود.

 

برای دریافت مشاوره و یا خرید انواع موتور سیکلات های برقی میتوانید با کارشناسان ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.