بررسی دوچرخه برقی کوهستان Ducati TK-01

Roadie

دوچرخه برقی جدید دوکاتی به زیبایی در سبد نمونه های موتورسیکلت ایتالیایی قرار می گیرد. با این حال ، اگرچه ممکن است در ظاهر مانند ماشین های مسابقه دیگر آنها به نظر برسد ، اما غرش معمولی موتور را از دست می دهد. Ducati TK-01 RR بنزین نمی نوشد اما از موتور ebike جدید Shimano EP8 تغذیه می کند. ما تست انحصاری eMTB جدید را انجام داده ایم و می توانیم نحوه سوار شدن به آن را به شما بگوییم.

اکثر افراد نام دوکاتی را با موتورهای مسابقه ای با عملکرد بالا مرتبط می کنند. با این حال ، با نگاهی دقیق به تاریخ دوکاتی مشخص می شود که قبل از خروج اولین موتور از خط تولید ، این برند قبلاً در دهه 40 دوچرخه موتوری تولید کرده بود. از آن زمان ، بسیاری از چیزها تغییر کرده است. TK-01 RR eMTB ظاهری شبیه به موتور را حفظ می کند ، فقط در یک تجسم مدرن تر. دوکاتی با همکاری شرکت سازنده ایتالیایی ebike THOK که مدل TK-01 آن براساس آن ساخته شده ، TK-01 RR جدید خود را عرضه می کند. ما اولین و تنها مجله ای در سراسر جهان هستیم که توانسته ایم نمونه اولیه تولید خود را از طریق گام های خود ارائه دهیم. ما می توانیم به شما بگوییم که دوچرخه برقی مجهز به موتور جدید Shimano EP8 ، باتری 630 Wh ، کانسپت چرخ MX و سیستم تعلیق جدید /hlins 180/170 میلی متری قادر به چه چیزی است.

جزئیات Ducati TK-01 RR

دوچرخه-برقی-Ducati-TK-01-RR

TK-01 RR فقط نام تجاری را روی لوله پایین خود نگاشته نیست بلکه از ظاهری الهام گرفته شده از موتور نیز بهره می برد. زبان طراحی پیشرفته نشان می دهد که Ducati TK-01 RR برای کدام مسیر تصور شده است : خروج از شهر و طبیعت. این دوچرخه برقی کاملاً از رنگ بندی منسجمی برخوردار است و حتی زین نیز با رنگ های متناسب و آرم دوکاتی ارائه می شود. همه چیز یک احساس واقعی نژاد ایتالیایی را به وجود می آورد. گل محافظ گسترده ای روی لوله رو به پایین ، نمای موتور را برجسته می کند و به طور همزمان از گل و لای محافظت می کند. با تطابق آن ، یک گلگیر کوچک در عقب بالای تایر عقب قرار می گیرد. یک چیز مطمئنا اگر در حال دوچرخه سواری هستید مورد توجه قرار می گیرد!

قاب آلومینیومی دوچرخه برقی 6،990 یورویی قوی به نظر می رسد و نسبت های آن هماهنگ است. با این حال ، آن را دقیق تر بررسی کنید و جوش های برجسته برجسته تر می شوند. بهترین مثال برای این موارد زنجیرهایی است که دارای جوشهایی هستند که در تمام طول خود کار می کنند. طراحی سنگین دوکاتی نیز منجر به وزن قابل توجهی از نمونه اولیه می شود: 26.38 کیلوگرم! دوچرخه برقی برای بار تا وزن 145.5 کیلوگرمی تأیید شده است.

چهار سیلندر و 16 سوپاپ؟ روی این دوکاتی نیست! موتور TK-01 RR

دوچرخه-برقی-Ducati-TK-01-RR


عملکرد این دوکاتی در اسب بخار و دور در دقیقه اندازه گیری نمی شود بلکه در نیوتن متر و وات ساعت اندازه گیری می شود. Ducati TK-01 RR با موتور جدید Shimano EP8 تولید می شود که گشتاور 85 نیوتن متر تولید می کند و به زیبایی در دوچرخه قرار گرفته است. گل و لای موجود در کانال لوله حتی بخشی از درپوش باتری است که یک باتری 630 Wh را پنهان می کند ، در حالی که دکمه پاور با زیرکی زیر لوله بالایی پنهان شده است. برخلاف رنگهای درخشان دوکاتی ، یک نمایشگر سیاه و سفید Shimano SC-E7000 در میله ها نصب شده است.

اجزای Ducati TK-01 RR - ایتالیایی که کاملاً قابل تأمل نیست

lhlins نه تنها تأمین کننده ماشین های مسابقه دوکاتی است بلکه سیستم تعلیق این eMTB جدید را نیز تحویل می دهد. در جلو ، Öhlins RXF 38 m.1 مسافرتی 180 میلی متری جدید باید کشش خوبی ایجاد کند و ذخایر کافی برای بازدیدهای سخت را فراهم کند. با تطبیق آن ، شوک هوایی Öhlins TTX حرکت 170 میلی متری در عقب را کنترل می کند. به دلیل عدم وجود نشانگر افت ، تعلیق Öhlins کمی منحنی یادگیری دارد و وقت گیر است. اما وقتی همه چیز شماره گیری شد ، مخصوصاً چنگال خیره کننده است! برای لاستیک ها ، دوکاتی به یک شریک از صحنه موتور ، پیرلی نیز اعتماد می کند. لاستیک های 2.6 ″ eMTB مخصوص Pirelli Scorpion E-MTB S با یک مدل 29 "در جلو و 27.5" در عقب مجهز شده اند. متأسفانه ، لاستیک ها نتوانستند ما را متقاعد کنند. آنها از هندلینگ بسیار مبهمی برخوردار هستند و ترکیب لاستیک سخت ، چسبندگی محدودی را ارائه می دهد. وقتی همه چیز خیس می شود ، لاستیک ها کاملاً غرق می شوند. محافظت از سوراخ شدن کاملاً خوب با چنین لاستیک های سنگین ارائه می شود ، به شما این امکان را می دهد که آزادتر با فشار هوا آزمایش کنید. دوچرخه آزمایشی ما با اهرم های ترمز قدیمی Shimano XT BL-M8000 و کولیس های BR-M8020 عرضه شده است ، هرچند که دوچرخه تولیدی در اسرع وقت با مدل های فعلی ارائه می شود. پیشرانه Shimano XT نوید بیشتر از آنچه که می تواند ارائه دهد زیرا ارزان تر بودن کاست و شیفت Shimano SLX باعث کاهش عملکرد آن می شود. برای کابین خلبان ، دوکاتی یک نوار 800 میلی متری از رانتال را در نظر گرفته است ، اما شریک دیگری است که دوکاتی از قبل برای موتورهای خود کار می کند.

دوچرخه-برقی-Ducati-TK-01-RR

برای دریافت مشاوره و یا خرید انواع دوچرخه های برقی میتوانید با کارشناسان ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.