معرفی دوچرخه های برقی porsche

Roadie

پورشه در حال گسترش دامنه محصولات تحرک الکترونیکی و معرفی دو دوچرخه برقی جدید به بازار است که هر دو نشان دهنده طراحی بی انتها ، ویژگی های فنی برجسته و جذابیت برند پورشه است.

ویژگی های قابل قبول پورشه eBike Sport آن را به یک همراه مناسب برای زندگی روزمره تبدیل می کند ، در حالی که پورشه eBike Cross در زمین های ناهموار ایده آل است. قاب کربنی کاملاً تعلیق دارای شکلی ارگانیک است که از خطوط پورشه تایکان الهام گرفته شده است ، موتور قدرتمند و آخرین نسل شیمانو و ترمزهای با عملکرد بالا Magura تنها سه ویژگی هستند که عملکرد عالی را تضمین می کنند. هر دو مدل با همکاری متخصص eBike Rotwild تولید شده و در Dieburg ، آلمان تولید می شود.

دوچرخه برقی پورشه eBike Sport

دوچرخه-برقی-ebike-sport


Porsche eBike Sport برای سفرهای روزمره ، چه در شهر و چه در حومه شهر ، در مسیر کار یا لذت بردن از اوقات فراغت مناسب است. موتور جدید ، قدرتمند و فوق العاده جمع و جور Shimano EP8 ، پشتیبانی موتور تا 25 کیلومتر در ساعت و سیستم تعویض دنده الکترونیکی Shimano عملکرد مطلوب را تضمین می کند.

دوچرخه برقی پورشه eBike Sport به لطف ترمزهای با کارایی بالا که در دسته فرمان قرار دارد ، دارای کاربری تمیز و جمع و جوری میباشد. این طراحی زیبا و خالصانه توسط چراغ های LED M99 از متخصص نورپردازی Supernova ، که در ساقه دسته و پایه صندلی آیرودینامیکی تعبیه شده است ، تأکید شده است. علاوه بر این ، اجزای سیستم تعلیق با کیفیت بالا مانند چنگال تعلیق وارونه Magura و کمک فنر عقب Fox ، در ترکیب با لاستیک هایی که روان کار می کنند ، سواری اسپرت و متعادل را روی آسفالت یا زمین های ملایم فراهم می کنند.

دوچرخه برقی پورشه eBike Cross

دوچرخه-برقی-ebike-cross


Porsche eBike Cross بیشتر در حومه شهر و خارج از مسیرهای شهری و دور از جاده ها کارایی دارد. موتور قدرتمندی که به تازگی توسط شركت Shimano ساخته شده ، توانایی كامل خود را در زمین های سخت نشان می دهد و با حفظ احساس سواری طبیعی ، حداكثر كارایی را ارائه می دهد. ترمزهای با کارایی بالا Magura-MT Trail دارای دیسک های ترمز بسیار بزرگ و مقاوم در برابر حرارت هستند که از کاهش سرعت بهینه اطمینان حاصل می کنند ، در حالی که سیستم تعویض دنده 12 برابر Shimano XT مکانیکی امکان تغییر سریع دنده را با توجه به نیاز سوارکار و زمین فراهم می کند.

صندلی قابل تنظیم هیدرولیکی Crankbrothers Highline تضمین می کند که صندلی می تواند به سرعت در درجات مختلف تنظیم شود تا موقعیت مناسب را پیدا کند. فرمان های ارگونومیک کنترل کامل را در همه زمان ها تضمین می کنند. آنها از نمایشگر رنگی Shimano بهره می برند که نه تنها سرعت بلکه فاصله و دامنه را در زمان واقعی نشان می دهد. طراحی تمیز توسط یک قاب کربنی کاملاً تعلیق گرد می شود که کاملاً روح ماجراجویی را با سبک ترکیب می کند.

هر دو مدل از شخصیت اسپرت پورشه تایکان الهام گرفته شده اند. چرخ ها از قاب کربنی شکل خط پرواز خودرو الهام می گیرند. طراحی پیچیده ، ساخته شده توسط Studio F. A. Porsche ، بازتاب مطلوب نور را تضمین می کند.

حامل عقب منحصر به فرد برای Taycan Cross Turismo جدید

دوچرخه-برقی-پورشه


پورشه یک حامل عقب و متحمل باربری قوی منحصر به فرد برای Taycan Cross Turismo جدید ایجاد کرده است که به راحتی قابل نصب است و کاملاً برای حمل و نقل دوچرخه های برقی eBikes طراحی شده است. به لطف ریل های چرخ طولانی وتحمل وزن 50 کیلوگرم ، حداکثر دو eBik می تواند سوار شود و در هنگام بارگیری می توان درب عقب را باز کرد. از حامل می توان به طور جهانی برای انواع مختلف دوچرخه استفاده کرد و در صورت تمایل می توان آن را با ریل اضافی برای دوچرخه سوم نیز ارتقا داد.

دوچرخه های برقی eBike Sport و eBike Cross هیجان و جذابیت عملکرد پورشه را به دو چرخ می رسانند. چه در زمین های ناهموار جنگلی و چه در قلب شهرها ، Porsche eBikes همراهانی عالی هستند که شما را با قدرت و پویایی بدون آسیب رساندن به راحتی و سبک به مقصد می رسانند.

 

برای دریافت مشاوره و یا خرید انواع دوچرخه های برقی میتوانید با کارشناسان ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.