10 دوچرخه برقی برتر در سال ۲۰۲۱

دوچرخه های برقی که به دوچرخه الکترونیکی معروف هستند ، دوچرخه های معمولی میباشند که یک موتور الکتریکی و باتری به پشت دوچرخه متصل هستند. موتور در رکاب زدن دوچرخه کمک می کند ، اما مانند اسکوتر موتوری یا موتور سیکلت نیست در این صورت هنوز هم باید رکاب بزنید و فقط مدت کمی را فقط با نیروی برق میتواند به تنهایی حرکت کنید. 

اندی لوین ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Duvine Cycling and Adventure Company  توضیح میدهد: " دوچرخه های الکترونیکی در واقع فقط یک قدرت اضافی برای افزایش قدرت پدال را دارند و به شما این امکان را می دهد که مسافت بیشتری را طی کنید ، با صعودهای سخت تر مقابله کنید و سرعت بیشتری را حفظ کنید. "  در حالی که دوچرخه های برقی سریعتر و قدرتمندتر از دوچرخه های سنتی هستند ، وزن آنها نیز سنگین تر است.

با توجه به راهنمایی هایی که از متخصصان دوچرخه سواری در امریکا دریافت کردیم ، برای کمک به شما در پیمایش در دنیای دوچرخه های برقی ، در اینجا برخی از بهترین دوچرخه های برقی در سال ۲۰۲۱ را معرفی خواهیم کرد.

دقت داشته باشید معرفی این مدل ها بر اساس میزان فروش در مارکت های اروپا و آمریکا میباشد

۱-Cannondale Mavaro Neo City Electric Bike

دوچرخه-برقی-شارژی

این دوچرخه کلاسیک در کلاس 1 دوچرخه مقرون به صرفه ای است و سری "Neo" از Cannondale یکی از بادوام ترین خطوط تولید این محصول میباشد . این مدل از قطعات شیمانو و باتری بوش ساخته شده است که می تواند در مدت زمان 3.5 ساعت شارژ شود و با شارژ کامل تا 65 مایل دوام داشته باشد. حداکثر سرعت آن 20 مایل در ساعت است و وزن آن حدود 54 پوند است.

۲-Cannondale SuperSix EVO Neo 2 E-Road Bike

دوچرخه-برقی-شارژی

این دوچرخه برقی بسیار سبک وزن است - کمی بیش از 26 پوند - و به شما امکان می دهد تا از طریق یک برنامه اختصاصی ، رکاب بزنید. نئو 2 از قطعات با کیفیت مرغوب شیمانو ساخته شده و برای سواری در جاده طراحی شده است. باتری تا 75 کیلومتر دوام می آورد و در عرض چند ساعت شارژ می شود. برای کارشناسان ، این مدل کاملاً آنچه را که با قیمت بالاتری دریافت خواهید کرد ، به تصویر می کشد.

۳-Electra Townie Path Go! 10D Step-Over Trek Bike

دوچرخه-برقی-شارژی

این دوچرخه برقی برای سفرهای کوتاه شهری و هم برای مسیرهای طولانی تر طراحی شده است و دارای پدال های فراتر از سطح است که به طور معمول در دوچرخه های کوهستانی و مسابقه ای یافت می شود و قدرت پدال اضافی و سواری متعادل تری را ارائه می دهد. این مدل از قطعات و لاستیک های اسپرت 27.5 اینچی و باتری ساخته شده است که تا 65 مایل دوام دارد. از ویژگی های منحصر به فرد اضافی می توان به یک کنترل کننده SmartphoneHub اشاره کرد که داده های سواری و فناوری Flat Foot ثبت اختراع Electra را کنترل می کند که پدال ها را نسبت به زین به جلو می برد.

۴-Norco Scene VLT Electric Bike

دوچرخه-برقی-شارژی

کارشناسان این دوچرخه برقی همه کاره و کلاس 1 را از خط تولید "Urban" مارک توصیه کرده اند. دوچرخه برقی هیبریدی ، ساخته شده از قطعات شیمانو ، دارای مرکز ثقل پایینی است که نصب و پیاده سازی آن را آسان می کند و برای مسافران یا مسافران کوتاه قدتر ایده آل است. این محصول دارای یک قابلیت است که شما با یک دکمه روی دسته فرمان میتوانید لاستیک های بزرگ ورزشی 27.5 اینچی و صندلی آن را تنظیم می کنید.این دوچرخه برقی در محدوده قیمت میان رده دوچرخه برقی قرار می گیرد.

۵-Rad Power Bikes RadMission 1 Electric Metro Bike

دوچرخه-برقی-شارژی

این دوچرخه برقی کلاس 2 یک گزینه مقرون به صرفه برای یک دوچرخه سوار تازه کار یا کسی است که می خواهد راهی آسان برای رفت و آمد بدون مشقت زیاد داشته باشد. دوچرخه ها بر اساس ارتفاع ایستاده قاب در دو اندازه ارائه می شوند. باتری سبک و هفت پوندی آن در زیر صندلی قرار می گیرد و بسته به میزان اعتماد شما به موتور 25-45 مایل برد دارد. از دیگر ویژگی های اساسی آن می توان به دریچه گاز و صفحه کنترل LED برای تنظیم بین دنده ها اشاره کرد.

۶-Schwinn EC1 Cruiser-Style Electric Bike

دوچرخه-برقی-شارژی

این مدل کلاس 1 یک گزینه ارزان قیمت و دارای امتیاز بالا  برای مسیرهای شهری عالی است.EC1  با پنج حالت مختلف کمک  پدال و هفت سرعت ( تا 20 مایل در ساعت ) حرکت شما را مدیریت میکند. رانندگان می توانند فقط برای 30 مایل باتری را شارژ کنند ( که در کمتر از شش ساعت شارژ می شود )  اما قیمت پایین این دوچرخه آن را برای دوچرخه سواران مبتدی یا کسانی که در مسافت کمتری دوچرخه سواری می کنند مناسب می کند. وزن این دوچرخه برقی کمی بیش از 50 پوند و لاستیک های 26 اینچی دارد.

۷-Specialized Turbo Vado E-Bike

دوچرخه-برقی-شارژی

این مدل زیبا یکی دیگر از دوچرخه های برقی کلاس 3 است که دارای شتاب قوی و چرخش های روان است. Vado همراه با سه سطح کمکی ، چهار اندازه و یک قفسه عقب برای اتصال وسایل شما است. این مدل از قطعات شیمانو ساخته شده است و باتری در مدت زمان کمی بیش از چهار ساعت شارژ می شود و عمر باتری تا 50 مایل را نوید می دهد. این دوچرخه یکی دیگر از گزینه های خوب برای سواران مشتاق است که به دنبال یک دوچرخه برقی جاده ای با قیمت مقرون به صرفه تر از Neo 2 هستند.

۸-Tern HSD S+ Folding Bike

دوچرخه-برقی-شارژی

این دوچرخه تاشو و مقرون به صرفه ، کلاس 1 برای مسافران و یا افرادی که فضای ذخیره سازی کمی دارند بسیار مناسب است. باتری در قسمت عقب روی دوچرخه قرار می گیرد تا مرکز ثقل پایین تری داشته باشد و از قطعات الکتریکی بوش ساخته شده است. باتری می تواند بین 2.5 ساعت تا 4.5 ساعت شارژ شود و می تواند بین 32 تا 74 ساعت دوام داشته باشد.سرعت آن می تواند تا 20 مایل بر ساعت و وزن آن به 58 پوند هم برسد.  سواران می توانند به راحتی صندلی یا کیف اضافی را در پشت خود نصب کنند. چرخ های دوچرخه بسیار کوچکتر از مدل های دیگر  و 20 اینچ هستند که باعث می شود کل قاب دوچرخه سبک تر و حمل آن راحت تر باشد.

۹-Urban Arrow Shorty Electric Bike

دوچرخه-برقی-شارژی

این دوچرخه برقی برای هر کسی که بار دارد یا برای جا به جایی هر نوع وسیله ای بسیار ایده آل است. همراه با ترمزهای دیسکی شیمانو ( برای جلوگیری از لغزش ) و مرکز ثقل بسیار کمی دارد. البته ، این شامل یک سبد وسیع است که می تواند کیف و بسته های مختلف را جای دهد - و حتی برخی از حیوانات خانگی ، با این فرض که از سبد بیرون نخواهند پرید. والدین حتی می توانند یک صندلی در پشت بچه ها بگذارند و با اطمینان کامل به حرکت خود ادامه دهید. باتری نیز با یک بار شارژ تا 75 کیلومتر دوام می آورد.

۱۰-Vanmoof S3 Electric Bike

دوچرخه-برقی-شارژی

Vanmoof S3 که در محدوده متوسط قیمت قرار دارد ، طراحی براق و شیکی را برای مدل الکتریکی آنها به ارمغان می آورد که برای سواران با هر قدی طراحی شده است. دوچرخه ها با سیستم تعویض دنده اتوماتیک و ترمزهای دیسکی عرضه می شوند و این برند همچنین نوید لاستیک های "ضد سوراخ شدن" را می دهد. یکی از ویژگی های اصلی S3 سیستم دزدگیر هوشمند است که می توانید از طریق برنامه Vanmoof ، که همچنین داده های سواری را ردیابی می کند ، مکان دوچرخه خود را ردیابی کنید یا زنگ خطر را از تلفن هوشمند خود تنظیم کنید. برد باتری از 37 تا 93 مایل است که تقریباً برابر با سایر مدل های گفته شده میباشد.

 

برای خرید دوچرخه برقی میتوانید با کارشناسان ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.