بررسی مزیت های دوچرخه های برقی

Roadie

دوچرخه های برقی شما را سریعتر از سرعت متوسط ​​ترافیک به مکانها می رسانند.

ممکن است در ابتدا به نظر یک پیشنهاد ظالمانه باشد ، اما بر اساس تحقیقات و طبق میانگین این امر ثابت شده است . ازدحام شهری منجر به وضعیتی شده است که بدون ذکر موانع جاده ای که اغلب با آن روبرو می شویم در ساعت های اوج ترافیک روند حرکت بسیار کند میباشد . در چنین سناریویی ، مزایای دوچرخه های برقی بسیار زیاد است. یک دوچرخه برقی شما را سریعتر از یک دو چرخ عادی یا یک ماشین به مقصد می رساند زیرا شما با استفاده از توان الکتریکی میتوانید هم سریعتر و هم بدون خستگی مسیر خود را طی کنید.

با توجه به چرخه باتری با سرعت میانگین 25 کیلومتر در ساعت، می توانید 4 کیلومتر را در مدت زمان تقریبا 10 دقیقه طی کنید. در صورت نزدیک شدن به سطح ترافیک ، به راحتی می توانید مسیر خود را کنترل کرده و یا جاده اصلی را از طریق خیابان ها دور بزنید . این یکی از بزرگترین مزایای دوچرخه برقی است.

اگر جسور باشید ، حتی می توانید این چرخه را با توجه به  ترافیک بالا سریعتر پشت سر بگذارید.

دوچرخه های برقی روشی عالی برای سلامتی در زندگی

بررسی-مزیت-دوچرخه-برقی

چرا به جای دوچرخه معمولی برای کاهش هزینه ها دوچرخه برقی بخریم؟ معرفی دوچرخه با باتری در زندگی روزمره به این معنی است که به طور پیش فرض ساعات مشخصی از روز را برای فعالیت بدنی مسدود می کنید اما تقویت پدال به شما آزادی می دهد که  چقدر تلاش انجام دهید. بنابراین می توانید هنگام دوچرخه سواری ، تلاش خود را از شدت کم به شدت متوسط ​​( و در این بین ) تعدیل کنید.

افزایش سطح پدال ( Pedal Boost یا Pedal assist ) می تواند به شما کمک کند با تلاش کمتری به مقصد سفر کنید ( برای روزهایی که خیلی خسته شده اید ) و در عین حال فعالیت بدنی به شدت کمی داشته باشید. اگر سبک زندگی کم تحرکی دارید ، می توانید فعالیت بدنی داشته باشید بدون اینکه در برنامه روزانه شما خللی ایجاد شود.

این تغییر کوچک و خاص در سبک زندگی شما ، تبدیل به تغییرات بزرگتری برای سلامتی شما خواهد شد. فعالیت بدنی منظم ناشی از چرخه الکتریکی ، گردش خون شما را تقویت می کند ، ماهیچه های اصلی بدن را تقویت میکند ، شما را از استرس خلاص می کند و اندورفین های شادی آور را در بدن آزاد می کند.

اگر سعی در کنار گذاشتن سبک زندگی کم تحرک و اضافه کردن برخی از فعالیت های بدنی دارید ، استفاده از یک دوچرخه برقی در روز بسیار بهتر از یک آهسته دویدن غیر معمول یا یک فعالیت  ورزشی نامناسب جای می گیرد.

دوچرخه های برقی و ورزش برای مدت زمان طولانی تر ( استقامت بالا )

با یک بار شارژ در یک دوچرخه برقی به طور میانگین ۵۰ کیلومتر مسافت را طی خواهید کرد. اگر بتوانید این مسافت را در یک سفر طی کنید ، در حال تحمل سطح بالایی هستید. در یک دوچرخه معمولی ، باید تمام ۵۰ کیلومتر را خودتان طی کنید که ممکن است باعث خستگی خود ، یا بدتر از آن ، مصدومیت یا عدم استفاده در سواری در مسیرهای طولانی شود . از این گذشته ، چه کسی می خواهد ۲۵ کیلومتر راه را طی کند ، در حالتی که ۲۵ کیلومتر مسیر برگشت بسیار فراتر از ظرفیت شما است! یک دوچرخه برقی دارای مکانیزم تقویت پدال و دریچه گاز است که بلافاصله این مشکل را برطرف میکند. شما می توانید به حالت  Pedal Boost یا Pedal assist در دوچرخه های برقی اعتماد کنید تا خستگی ناشی از رکاب زدن را نداشته باشید. شما حتی می توانید تمرین خود را به صورت روزمره انجام دهید. به عنوان مثال ، شما می توانید در ابتدا تمام مسیر رفت را خود پدال بزنید ، و سپس مسیر برگشت را با استفاده از موتور الکتریکی طی کنی و قدرت خود را بازیابی کنید. یا ، می توانید انتخاب کنید که یک تلاش مداوم با سطح متوسط ​​کمک داشته باشید. روش های تقریباً بی نهایت وجود دارد که می توانید سفر خود را رقم بزنید.

همه اینها در حالی است که شما در نهایت میزان استقامتی را که می خواهید به دست آورید. تقویت پدال به شما آرامش می دهد که می توانید بدون ترس از گرفتی عضله ، یک کار با استقامت بالا را دنبال کنید. در طی چند تمرین این چنینی می توانید ظرفیت خود را برای داشتن تمرینات با استقامت بالا و با شدت متوسط ​​افزایش دهید. این یکی از مزایای بسیار مهم سواری با دوچرخه های برقی است.

دوچرخه های برقی متابولیسم و قدرت عضلانی را افزایش می دهند.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، دوچرخه برقی به شما امکان می دهد تا مدت زمان طولانی تری را سوار شوید و خود را برای تمرینات استقامت بالا و شدت متوسط تمرین دهید. به آرامی و به طور مداوم ، چنین تمرینی متابولیسم بدن شما را افزایش میدهد تا بتواند کربوهیدرات های عضلات شما را دوباره پر کند و میزان متابولیسم استراحت شما افزایش می یابد.

عضلات شما شروع به ایجاد ظرفیت استقامت بالا می کنند و آزادسازی اسید لاکتیک را دورتر فشار می دهند. دوچرخه سواری بیشتر گروه های اصلی عضلانی را درگیر می کند و به طور خاص عضلات اصلی و گلوتان را درگیر میکند.

همه اینها با یک چرخه الکتریکی آسانتر می شود که منحنی یادگیری برای دوچرخه سواری از راه دور را از طریق مداخلات موتور الکتریکی آن آسان تر می کند.

دوچرخه های برقی و عدم تعریق شدید برای رسیدن به مقصد

بررسی-مزیت-دوچرخه-برقی

دوچرخه سواری با باتری یک انتخاب بسیار هوشمندانه تر از دوچرخه سواری معمولی  یا چهار چرخ است. حداکثر سرعت هر دو آنها تقریبا یکی است ، اما بیشتر این دامنه در ترافیک سنگین در ساعات اوج شلوغی بی ربط است. دوچرخه می تواند به شما در کاهش این ترافیک کمک کند ، اما مشکل دیگری را به شما معرفی می کند: فعالیت بدنی که هنگام سواری با دوچرخه معمولی انجام می دهید می تواند بدن شما را گرم کرده و به شدت عرق کنید.

این زمانی است که یک چرخه برقی نسبت به یک دوچرخه معمولی برتری پیدا می کند. به محض اینکه یک شهود خوب برای راحت ترین میزان تلاش جسمی ایجاد کنید ، قادر خواهید بود از Pedal Boost و Throttle برای کمک به شما در ادامه راه استفاده کنید. این فن آوری ها تلاش شما را از دوچرخه سواری کم می کند ، درصورتی که نیازی به انجام فعالیت شدید بدنی ندارید به مقصد می رسید ، خوشحال از اینکه ترافیک را شکست داده اید و حتی یک قطره عرق از آن سواری را متحمل نشده اید.

به این ترتیب ، دوچرخه ای که با باتری کار می کند در درگیر کردن بدن در سطوح مختلف همه کاره می شود. می توانید از آن برای جلوگیری از تعریق شدید استفاده کنید ، یا همانطور که قبلاً ذکر کردیم - بدون استفاده از تعریق ناخواسته ، ترافیک را دور بزنید.

دوچرخه های برقی و باتری با برد طولانی 

برد دوچرخه های برقی در حالت میانگین ۵۰ کیلومتر است . بیشتر دوچرخه سواری ها را می توان در این مسافت ها به خوبی به پایان رساند. می توانید از این کار به نفع خود استفاده کنید و برنامه ریزی کنید که از خانه خود به هر نقطه از این شعاع بروید.

فکر کردن و برنامه ریزی خارج از معادله است. می توانید به سادگی انتخاب کنید که به مکانی دور بروید. اگر مقصد دلخواه شما تقریباً نزدیک است ، می توانید بدون نگرانی از شارژ باتری ، در مجاورت مکان کاوش کنید زیرا بدون استفاده از باتری نیز میتوانید با نیروی مکانیکی به راه خود ادامه دهید.

این که آیا این یک سواری در یک زمین تپه ای است ، یک زمین ساحلی ، یا فقط مسیر هموار میدانی در مجاورت شما است ، شما می توانید از همه آنها برای یک سواری لذت ببرید.

دوچرخه های برقی برای خانواده ها 

یک دوچرخه برقی در رده محصولات منحصر به فرد قرار می گیرد ، وسیله نقلیه چند منظوره ای است که به طور خاص طراحی شده است تا هر کسی بتواند از آن استفاده کند ، برخلاف چرخه های ورزشی که برای زنان به بازار عرضه نمی شود ، یا چهار چرخ که نیاز به آموزش خاصی دارند.

دوچرخه برقی موارد استفاده زیادی دارد و این یک مورد تخصصی نیست که با هدف یک جمعیت خاص باشد. یک دوچرخه معمولی ممکن است برای بسیاری از اعضای خانواده غیرقابل استفاده باشد. یک چهار چرخ به دلیل مهارت موجود مانع بزرگی است. با این حال ، دوچرخه برقی برای استفاده همه اعضا بسیار مفیدتر است.

از دوچرخه برقی می توان برای رفت و آمد ، انجام کارهای شما در سطح شهر یا سواری تفریحی در محله استفاده کرد. برای هر یک از موارد استفاده می تواند توسط هر یک از اعضای خانواده استفاده شود. اینها همه مواردی است که شما می توانید از یک دوچرخه برقی به جای یک وسیله نقلیه معمولی استفاده کنید ، با ذکر همه موارد دیگر که می توانید از آن برای انجام برخی ورزش ها یا گشت و گذار در مسیرها استفاده کنید. بنابراین دوچرخه برقی ارزش سرمایه گذاری انجام شده در آن را چند برابر می کند. و یک خرید ایده آل برای خانواده ها است.

دوچرخه های برقی گردش خون را بهبود می بخشند.

با استفاده منظم از دوچرخه ی برقی خود اطمینان حاصل می کنید که عضلات شما یک تمرین مداوم دارند. این امر منجر به افزایش جذب گلوکز در سلولهای عضلانی شما می شود تا بتوانند انرژی لازم را دریافت کنند. این امر منجر به انبوهی از واکنشهای بدن می شود که میزان متابولیسم شما را افزایش می دهد و همچنین گردش خون را در عضلات و بدن افزایش می دهد.

ورزش منظم از طریق چرخه الکتریکی همچنین به مدیریت تجمع کورتیزول در بدن کمک می کند. کورتیزول یک هورمون استرس است که با کشش های منظم و فشار در روند زندگی در بدن شما تجمع می یابد. به دلیل این تسکین در سطح کورتیزول ، بدن شما یک نوع آرامش طبیعی را تجربه می کند. انتشار شگفت انگیز لذت بخشیدن به اندورفین را به این وضعیت اضافه کنید و خواهید فهمید که چرخه الکتریکی در روز شما چقدر ارزشمند است.

و به خاطر داشته باشید؛ شما به همه اینها دست می یابید بدون اینکه از مسیر خود برای انجام ورزش خارج شوید. همه اینها در روال عادی شما اتفاق می افتد.

دوچرخه های برقی موجب صرفه جویی در وقت تولیدی می شود در عین حال آسان بر روی جیب شما

اگر سبک زندگی کم تحرکی دارید ، ممکن است در شرایط خود گرفتار شوید.

در چنین سناریویی ، شما می توانید از دوچرخه مجهز به باتری به نفع خود استفاده کنید. به جای استفاده از دو چرخ یا چهار چرخ برای رفت و آمد خود ، با دوچرخه ای که با باتری کار می کند کار خود را شروع کنید و از آن برای کارهای روزمره خود استفاده کنید. تمام زمانی که دوز روزانه فعالیت بدنی خود را بررسی می کنید از زمانی می گذرد که در غیر این صورت صرف سواری می کنید. همانطور که ما اعلام کردیم ، شما می توانید از PedalBoost استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که هر نوع فعالیت بدنی که هنگام سواری انجام می دهید تحت کنترل شما باشد.

همچنین به یاد داشته باشید که معمولاً برنامه روزانه تناسب اندام شما بدون هزینه انجام می شود ، زیرا مجبور نیستید عضویت باشگاه بدنسازی را خریداری کنید! از آنجا که دوچرخه برقی در واقع باعث صرفه جویی در هزینه بنزین می شود ، پس انداز شما دو برابر خواهد شد.

دوچرخه های برقی و رضایت کامل برای محیط زیست

بررسی-مزیت-دوچرخه-برقی

گرم شدن کره زمین ممکن است مشکلی به نظر برسد که کاملاً از دسترس ما خارج باشد. اگر بخواهید در این زمینه کاری انجام دهید بسیار طاقت فرسا است و بسیاری از ما واقعاً اعتقاد نداریم که می توانیم در این مسئله  کمک کنیم. با این حال ، یک فرد قدرت بسیار بیشتری از آنچه تصور می کند ، دارد. هنگامی که یک دوچرخه برقی را به عنوان وسیله ای برای رفت و آمد و مسافرت در نظر گرفتید ، به طور موثر یک وسیله با سوخت بنزینی را از جاده ها خارج می کنید. این یک تغییر بسیار مهم است.

به محض استفاده از دوچرخه برقی ، مزایای محیط زیست به دنبال آن شروع می شود. این امر یک کمک غیرمستقیم در کاهش انتشار کربن در محیط اطراف شما است.

استفاده از محصولات برقی به شما رضایت می دهد که کمی برای محیط زیست قدم برداشته اید. هر وقت تصمیم می گیرید به جای وسیله نقلیه معمولی خود ، دوچرخه برقی خود را سوار شوید ،در درجه اول به خود لطف می کنید. همزمان ، شما پذیرش گسترده وسایل نقلیه الکتریکی را ممکن می کنید. این سهم قابل توجهی در تغییر جهان به سمت بهتری است.

 

برای دریافت مشاوره و یا خرید انواع دوچرخه های برقی میتوانید با کارشناسان ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.