اسکوترهای بزرگسال جدید شرکت RAZOR

Roadie

Razor ، شرکتی كه تقریباً دو دهه پیش شروع به تولید كردن اسكوترهای هوشمند شهری كرده است ، به تازگی از مجموعه جدید اسكوترهای برقی مقرون به صرفه برای بزرگسالان رونمایی كرده است. این شرکت مستقر در کالیفرنیا در حال معرفی سه مدل جدید به  نام های EcoSmart SUP ، E300 HD و C25 میباشد. همراه با E Prime III که اخیراً منتشر شده است ، Razor امیدوار است که ردپای خود را در فضای اسکوتر بزرگسالان گسترش دهد و در عین حال عنوان خود را به عنوان یک برند معتبر و قابل تشخیص در یک بازار بیش از حد اشباع نیز حفظ کند.

گاهی به نظر می رسد که یک مسابقه  برای تولید کردن سریعترین ، هموارترین و قدرتمندترین اسکوتر برقی روی کره زمین وجود دارد. هر هفته ، اسکوترهایی را می بینیم که می توانند با سرعت بالای 30 ، 40 ، حتی 50 مایل در ساعت با بسته های باتری لیتیوم و موتورهای دوتایی برای بوت شدن حرکت کنند. اما بدیهی است که آنها برای سوار شدن بسیار خطرناک هستند. اما این مورد نیز به چشم می خورد که بسیاری از این اسکوترها توسط خرده فروشی های پرقدرت با قیمت بیش از 1000 دلار به فروش می رسند. این مبلغ بیشتر از چیزی است که احتمالاً بیشتر مردم مایل به خرید یک اسکوتر برقی هستند.

سریعترین اسکوتر برقی شرکت Razor یعنی E-Prime Metro  دارای حداکثر سرعت 18 مایل در ساعت است . هر یک از سه مدل جدیدی که امروز این شرکت از آن رونمایی می کند ، حداکثر سرعت آن تنها 15.5 مایل در ساعت است ، به این دلیل که Razor نمی خواهد شما را به سرعت بفروشد ؛ می خواهد به شما یک اسکوتر برقی بفروشد! 

ایان دسبرگ ، رئیس طراحی و توسعه Razor ، در مصاحبه ای گفت:  "دراین بازه یعنی بین 400 تا 600 دلار ، انتخاب های زیادی وجود دارد. که ما می خواستیم با آن رقابت کنیم و با این وجود چیزی را می خواستیم که نه تنها متفاوت باشد ، بلکه در این مسیر نیز پیشرفت داشته باشد."

این بدان معنا نیست که اسکوترهای Razor به نوبه خود قدرتمند نیستند. برای بسیاری از افراد ، 15.5 مایل در ساعت سرعت زیادی است ، به خصوص اگر این اسکوتر برای تفریح یا حمل و نقل استفاده می شود.

مدل های جدید Razor ممکن است جذابترین اسم ها یا سریعترین مشخصات را نداشته باشند ، اما مطمئناً برای مشتریانی که قیمت جزو نگرانیهای آنهاست  جذاب خواهند بود. در اینجا نگاهی داریم به آنچه شرکت آشکار می کند:

EcoSmart SUP دارای لاستیک های پنوماتیک 16 اینچی از جلو و عقب و یک عرشه بامبو گسترده برای پایداری بهتر است. این موتور دارای موتور 350W ، حداکثر سرعت 15.5 مایل در ساعت و برد 12 مایل در هر بار باتری است. Razor یک مدل مشابه برای خدمات اشتراک اسکوتر dockless خود ، Razor Share ارائه می دهد. EcoSmart SUP که وزن آن 63 پوند است ، دارای تولید کننده قیمت خرده فروشی 449 دلار است و در ماه جولای به فروش می رسد. 

اسکوتر-برقی-razor

C25  بسیار بادوام و در عین حال تاشو است و این گزینه را برای کسی که به دنبال سواری راحت در وسایل حمل و نقل عمومی است گزینه خوبی است. نسخه باتری اسید سرب ، که سال آینده به بازار عرضه خواهد شد ، تا 11.25 مایل برد و حداکثر سرعت آن 15.5 مایل در ساعت است. نسخه باتری لیتیوم یونی 15.5 مایل برد دارد و می تواند حداکثر سرعت آن 15.5 مایل داشته باشد. C25 از یک چرخ جلوی جامد 12 اینچی برای ثبات ، روشنایی جلو و عقب برای مسافرت شبانه ، داشبورد برقی و یک موتور توپی برقی عقب 250 وات برخوردار است. این دستگاه از باتری لیتیوم یونی 36 ولت بهره می برد و وزن آن نیز 30 پوند است. نسخه باتری اسید سرب سال آینده عرضه می شود. این اسکوتر برقی در ماه اکتبر با قیمت MSRP 399 دلار به بازار می رود. نسخه G2 وزن 30 پوند دارد ، در حالی که G3 در 40 پوند ساعت است.

اسکوتر-برقی-razor

Razor اقتصادی ترین و پرفروش ترین اسکوتر برقی خود ، E300 را با موتور محرک هاب به تولید رسانده است. Razor می گوید E300 HD گزینه ای عالی برای "کاربران اسکوتر برقی تفریحی است که دوست دارند از اسکوترهای خود برای چرخش سریع در اطراف محله یا برای تفریح در پارک استفاده کنند." این اسکوتر دارای یک موتور توپی چرخ دنده ای بدون فشار 250 وات گشتاور بالا ، یک چرخ پنوماتیک 9 اینچی و یک چرخ عقب 8 اینچی جامد میباشد. E300 HD که وزن آن 40 پوند است ، حداکثر سرعت آن 15 مایل در ساعت و قیمت خرده فروشی پیشنهادی 289 دلار است که در پاییز امسال وارد بازار خواهد شد.

اسکوتر-برقی-razor

E Prime III که اوایل امسال فاش شد ، به نظر می رسد این مدل به احتمال زیاد با محبوب ترین مدل های اسکوترهای شرکت Ninebot رقابت کند. با داشتن یک موتور محرک بدون واسطه 250W ، دارای چراغ جلو ، چراغ روشن و فعال ترمز ، و سیستم ترمز دوگانه عرضه E Prime III برای عاشقان شهری اسکوتر که خسته شده اند از پول نقد برای اسکوتر خدمات اجاره ای استفاده می کنند. دارای حداکثر سرعت 18 مایل در ساعت و قیمت خرده فروشی پیشنهادی 399 دلار است. و عملا وزن پر وزن آن در وزن 24.2 پوند است.
 

اسکوتر-برقی-razor

برای خرید انواع اسکوتر های برقی با کیفیت میتوانید با مشاوران ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.