اسکوتر فوق العاده شرکت Dragon fly

Roadie

شرکت مستقر در لندن DragonFly از اولین hyperscooter با کارایی بالا در جهان رونمایی کرده است. Dragonfly تجربه هیجان انگیز سواری ، کیفیت ساخت فوق العاده ، فناوری برش و طراحی برتر را در این محصول شگفت انگیز ارائه می دهد.

اسکوتر-برقی

این محصول سه سال در دست ساخت است و میلیون ها پوند وجه برای سرمایه گذاری  دریافت کرده است. اکنون با اولین نسخه limited edition  ساخته شده  در تابستان سال 2020 برای پیش سفارش های جهانی در دسترس است.

Dragonfly ایده های بنیانگذار جیز ویلیمن ، بنیانگذار گروه D-fly با مسئولیت محدود و چند میلیونر در خود جای داده است. نشانه های طراحی مدرن آن باعث به وجود آمدن ظاهر و احساس یک سوپراسپرت یا یک سدان لوکس می شود ، زیرا قاب براق Dragonfly از الیاف کربن سبک اما قوی ، آلومینیوم با درجه کیفی هوا فضا و چوب پائولونیا تقویت شده با فیبر کربن ساخته شده است. چراغهای جلو و سیگنالهای به مانند چرخ اتومبیل ، زیبایی شناسی فوق العاده Dragonfly را در حالی که ایمنی سواری را افزایش می دهد ، به چشم میخورد.

Dragonfly تجربه سواری را دوباره تجدید و زنده می کند. با الهام از سیستم های کنترل در اتومبیل های مسابقه F1 ، فن آوری تمام عیار در انتظار ثبت اختراع این محصول روش جدیدی برای هدایت یک اسکوتر را معرفی می کند به طوری که کنترل شیب و پیچش سه بعدی یک ارتباط واکنشی و شهودی با هر حرکت راننده را تشکیل می دهد.

دریچه کنترل چرخشی آن امکان شتاب و ترمز آسان یک دست را فراهم می کند ، و سیستم تعلیق مستقل دوگانه آن ، هر سواری را کاملاً صاف نگه می دارد. در مدل چهار چرخ Dragonfly ، فرمان  و سیستم تعلیق دو امکان  شعاع چرخش محکم تر و کنترل بسیار دقیق را فراهم می کند.

این اسکوتر برقی سرعت و استقامت بیشتری را با موتورهای قدرتمند دوگانه ارائه می دهد به طوری  که 1800 وات به هر چرخ را انتقال می دهد و گشتاوری را ایجاد می کند که واقعاً  سرعت 38 مایل در ساعت را احساس خواهید کرد. این نیرو به باتری  قابل شارژ و قابل تعویض Dragonfly ، که دارای پیمایش استاندارد 11 مایل می باشد ، متصل میشود. سواران با لوازم جانبی باتری با برد دوربرد می توانند این برد را تا 28.5 مایل افزایش دهند.

Dragonfly دارای یک صفحه نمایش 4.5 اینچی با کیفیت بسیار عالی 4k ، دسترسی فوری به نرم افزارهای نصب شده را فراهم می کند و به سواران این امکان را می دهد تا سیستم صوتی باکیفیت Dragonfly را از طریق بلوتوث به گوشی شما جفت کنند ، و می توانند جهت جابجایی  GPS را از یک دستگاه دیگر نمایش دهند. ویژگی های فناوری برتر از مزایای ایمنی در جاده نیز بهره برده است ، در حالی که جغرافیای مکانی حداکثر سرعت خود را طبق مقررات مربوط به شهر محدود می کند.

برای خرید انواع اسکوتر های برقی با کیفیت میتوانید با مشاوران ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.