دو محصول جدید کمپانی NIU در نمایشگاه CES 2020

Roadie

NIU به عنوان ارائه دهنده محصولات حمل و نقل الکتریکی در جهان و راه حل های هوشمند رفت و آمد شهری ، موتورهای برقی هوشمند با عملکرد بالا را طراحی و تولید می کند. NIU از زمان تأسیس در سال 2014 ، از یک کالای واحد فروخته شده در چین به یک برند جهانی در سراسر اروپا و آسیا تبدیل شده است. NIU دارای نمونه کارهایی از جمله پنج سری - NQi ، MQi ، UQi ، Gova و NIU Aero است که دارای چندین مدل یا مشخصات خاص برای هر سری است. نمونه کارها ی پیشرفته محصولات NIU که نیازهای بخش های مختلف ساکنین شهری مدرن را برطرف می کند ، در حالی که از طریق یک زبان طراحی مشترک که بر سبک ، آزادی و فناوری تأکید می کند ، متحد می شود. شرکت NIU برای فروش محصولات و ارائه خدمات ، یک مدل خرده فروشی omnichannel ، ادغام کانال های آنلاین و آفلاین را اتخاذ کرده است. NIU چندین جایزه معتبر بین المللی در زمینه طراحی ، از جمله Red dot و IF ، iDEA ایالات متحده ، G-Mark ژاپنی و ستاره سرخ چین دریافت کرده است.

در ادامه به معرفی دو محصول جدید این شرکت میپردازیم.

موتور سیکلت برقی RQi-GT

موتور-سیکلت-برقی-niu-rqi

RQi-GT  یک موتورسیکلت الکتریکی با عملکرد شهری است و به سواران اجازه می دهد تا با حداکثر سرعت 100 مایل بر ساعت ( 160 کیلومتر بر ساعت ) به مرزهای بیرونی شهر خود برسند. حالت های رانندگی متمایز به رانندگان اجازه می دهد تا عملکرد موتور سیکلت برقی خود را متناسب با زندگی روزانه ، نیازهای رفت و آمد بهینه سازی کنند. RQi-GT طراحی و ساخته شده با آخرین فن آوری پیشرفته NIU ، این  موتور قدرت حداکثر خروجی 30 کیلو وات را فراهم می کند و دو باتری قابل جدا شدن ( ترکیبی 6.5 کیلو وات ساعت ) می توانند با یک بار شارژ راننده را تا 80 مایل ( 130 کیلومتر ) به راحتی حرکت دهد و آن را به حالت مناسب حمل و نقل برای پیمایش هر دو تبدیل می کنند. با این شرایط ، بزرگراه های شهری و خیابان های پر ازدحام شهر دیگر جای نگرانی ایجاد نمیکند.

سه چرخه برقی TQi

سه-چرخ-برقی-niu-tqi

انقلابی در آینده و ایجاد راهی برای تولید خودرو ، NIU صنعت خودرو سازی را با پیچ و تاب خاص و منحصر به فرد و شیوه ای مدرن تر برای ارائه ی دوباره مهار کرده است. شرکت نیو سه چرخ برقی TQi-GT را اختراع کرده و قصد دارد وسیله نقلیه ای را ایجاد کند که سواران از هر سطح تجربه آن را دوست داشته باشند . TQi-GT اولین اتومبیل برقی متعادل کننده سه چرخ NIU است که از ویژگی های استاندارد رانندگی مستقل ، از جمله پارکینگ خودکار برخوردار است. TQi-GT که به منظور ارائه خدمات مطلوب برای مسافران شهری برای لذت بردن از سواری در شهر خود ، طراحی شده است که می تواند  به حداکثر سرعت 50 مایل بر ساعت ( 80 کیلومتر بر ساعت ) برسد و تا 80 مایل ( 130 کیلومتر ) برد برای ارائه  رفت و آمد شهری دارد. به منظور ارائه ویژگی های ایمنی اضافی برای رانندگان شهری ، TQi-GT به سیستم ترمز ضد قفل نیز مجهز شده است. عملکرد پیشرفته و ویژگی های ایمنی به روز شده وسیله نقلیه روشی جدید و غیرقابل کنترل برای حرکت در خیابان های شلوغ شهر را در اختیار رانندگان قرار می دهد.

نیو با استفاده از فن آوری معماری در هر وسیله نقلیه ، مفهوم سازی ، طراحی و ساخت جدید RQi-GT و TQi-GT را از ابتدا تا پایان طراحی کرده است. فن آوری با کارایی بالا که در محصولات جدید ارائه شده است عبارتند از:

- اتصال 5G IoT با قابلیت های داده سواری پیشرفته
- کمربند درایو میانی نصب شده ، توسط NIU طراحی و ساخته شده است
- بسته های باتری IoT توسط NIU وصل شده است
- سلولهای باتری با کارایی بالا که توسط سازنده پیشرو الکترونیکی ، پاناسونیک ارائه شده است
- صفحه کامل داشبورد TFT برای تکمیل بدنه زیبا و ظریف خودرو
- قابلیت اتصال بلوتوث
- ضد سرقت و ردیابی GPS برای ایمنی و آرامش بیشتر

موتور سیکلت برقی RQi-GT و سه چرخ برقی TQi-GT هر دو با اتصال 24/7 5G IoT به برنامه NIU Cloud  مجهز شده اند. این برنامه آرامش خاطر را در اختیار صاحبان خود قرار می دهد و امکان دسترسی به اطلاعات در زمان واقعی از ویژگی های پیشرفته مانند GPS ، ردیابی ضد سرقت و ردیابی از راه دور ، تشخیص وسایل نقلیه و دسترسی به یک مرکز راهنمای خدمات مشتری را فراهم می کند. علاوه بر این ، فناوری مبتنی بر ابر نیو اطمینان حاصل می کند که هر وسیله نقلیه همیشه با ارائه به روزرسانی های نرم افزاری خارج از air برای یک وسیله نقلیه اثبات شده در آینده ، در بالاترین سطح عملکرد باشد. تولید انبوه مدل های جدید ، RQi-GT و TQi- GT ، در نیمه دوم سال 2020 پیش بینی می شود و چند ماه بعد در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد.

 

برای دریافت مشاوره و یا خرید انواع موتور سیکلات های برقی میتوانید با کارشناسان ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.