معرفی موتور سیکلت برقی جدید سوپرسوکو CPx

Roadie

سوپرسوکو CPX ارائه شده در نمایشگاه Eicma 2019. CPx ، با طراحی و عملکرد  منحصر به فرد و با قیمت بسیار مناسب و نزدیک به مدل های قدیمی ، همه توزیع کنندگان موجود و جدید را بسیار خوشحال خواهد کرد و هیجان برای عرضه این محصول را دوچندان کرده است.

موتور-برقی-سوپر-سوکو-cpx

فروشندگان می توانند از تنوع بالا موتور سیکلت های برقی که شرکت سوپر سوکو طراحی و تولید کرده است جهت فروش به صورت یک آرشیو کامل بهره مند شوند. ( اسکوتر برقی CUX ، اسکوتر برقی CPx  ، موتور سیکلت برقی TS ، موتور سیکلت برقی TC ، موتور سیکلت برقی Super Soco Tc Max L3 )

cpx

کاملاً ساکت ، کاملاً زیست محیطی ، با هزینه های بسیار پایین. CPX به عملکرد رقبای بنزینی خود حساس نیست ( ارقام قدرت مشابه با یک موتور بنزینی 150 سی سی ) زیرا روی کاغد CPX موفق تر میباشد. CPx مهمترین مدل سال 2020 در بین مدلهای پیشنهادی Super Soco است که تجربه جدیدی از موتورهای برقی را میتوان با آن رقم زد.

مرکز فناوری سوپر سوکو سبک کار فوق العاده ای را برای تعریف مدل  CPx که بر نوآوری تأکید می کند انجام داد و در عین حال ظاهری دوستانه و آشنا را برای این محصول حفظ کرده است. شکل غیر منتظره شیشه جلو هوا را از زیر آن منحرف می کند. واحد نوری دوتایی با ویژگی های زاویه ای بر محتوای تکنولوژیکی تأکید می کند ، در حالی که ظاهر آن خطی است تا شکل را تا حد امکان باریک نگه دارد. در قسمت عقب  CPX یک  فریم فلزی قرار دارد که ایده ای از استحکام را نشان میدهد.

موتور-برقی-سوپر-سوکو-cpx

مهمتر از بحث طراحی و زیبایی CPX عملکرد آن است. مهمترین جنبه موتورسیکلت های برقی باتری ها هستند.
CPX دارای دو باتری با ولتاژ 60 ولت و ظرفیت 45 آمپر میباشد ( باتری دوم به صورت جداگانه به فروش میرسد ) ، باتری به صورت موازی کار می کند و دارای مجوز UN38.3 است. با برخورداری از راننده با وزن 90 کیلوگرم ، با سرعت 45 کیلومتر در ساعت طیف 140 کیلومتری را میتوان به راحتی ساپورت کند.

برای شارژ باتری CPX به راحتی می توان از سوکت برق استفاده کرد و تنها زمان 3.5 ساعت برای شارژ کامل آن کافیست. باتری CPX دارای 3 سال ضمانت میباشد و عمر مفید آن 1200 بار شارژ اعلام شده است.

CPX به حداکثر سرعت 90 کیلومتر در ساعت می تواند دست یابد و این کار را با یک نرمش خطی انجام می دهد که یک موتور بنزینی هرگز نخواهد داشت. با موتور الکتریکی 4000 وات و گشتاور شروع فوق العاده ، 171 نیوتن متر را فراهم می کند. اگرچه الکتروموتور در چرخ عقب قرار دارد اما همچنان مانع از اتلاف قدرت میشود. سیستم تعلیق بسیارراحت است: در جلو ، چنگال تلسکوپی وجود دارد. در پشت ، یک کمک فنر تک در سمت چپ که برای جلوگیری از فشار ضربات کافیست.

موتور-برقی-سوپر-سوکو-cpx

 در قسمت جلو یک چرخ 16 اینچی وجود دارد که نسبت به زبری حساسیت کمتری دارد. در عقب یک تایر 14 اینچی با مشخصات بالاتر برای راحتی بیشتر در سواری تعبیه شده است.

ترمزهای دیسک 180 میلی متر در هر دو چرخ ، برای ایمنی بیشتر و یک واحد چراغ جلوی دو برابر با فاصله لومیناسیون 75 متر وجود دارد.

یک دکمه در قسمت فرمان این امکان را به موتور می دهد که به عقب بچرخد  مانع از مانور در هنگام کار با وسیله نقلیه میشود. همچنین یک محفظه  دو لیتری برای حمل و نقل اشیاء و یک سوکت 12 ولت برای شارژ تلفن همراه وجود دارد. Super Soco به صورت داخلی یک برنامه قابل بارگیری رایگان ایجاد کرده است که امکان اتصال وسایل نقلیه و تلفن های هوشمند را فراهم می کند ، و اطلاعاتی در مورد محدوده سفر ، ترافیک و مشخصات موتور را در اختیار کاربر قرار میدهد.

قیمت حدودی 4،790 یورو با یک پک باتری و 5 هزار و 990 یورو با دو باتری برای این موتور سیکلت برقی پیش بینی شده است.

 

برای دریافت مشاوره و یا خرید انواع موتور سیکلات های برقی میتوانید با کارشناسان ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.