Loading...

معرفی محصولات جدید شرکت NIU در سال 2020

Roadie

شرکت NIU دارای خط گسترده ای از موتور های برقی محبوب است ، اما این باعث نمی شود تا این شرکت از نوآوری بیشتر در آینده جلوگیری کند.

NIU در نمایشگاه موتور سیکلت EICMA 2019 میلان حضور پیدا کرد تا جدیدترین مدل های خود را معرفی کند و ما نگاهی دقیق از سواری های جدید این شرکت داشتیم. افزودنیهای امسال در خط تولید NIU شامل سه اسکوتر برقی یا همان موتور سیکلت برقی و یک دوچرخه برقی است.

اسکوتر یا موتور سیکلت برقی NIU MQiGT

موتور-سیکلت-برقی-NIU-MQiGT


موتور سیکلت های برقی سری M از محصولات NIU  با افزایش سرعت تا 70 کیلومتر در ساعت و دارا بودن کیت GT به قدرمند ترین موتور های این شرکت معروف هستند.

این موتورسیکلت دارای قدرت موتور 3000 وات با تکنولوژی BOSCH است و آن را به نسخه قدرتمندتری از موتور سیکلت های برقی قبلی این شرکت تبدیل کرده است. این محصول همچنین از یک باتری 2 کیلووات ساعت با قابلیت نصب 2 باتری بهره میبرد.

برخلاف بسیاری از شرکت های تولید کننده موتور سیکلت های برقی که در سناریوهای دنیای غیرواقعی دامنه های پیمایش غیرواقعی را تبلیغ می کنند ، NIU دقیقاً آنچه را که از یک موتورسیکلت برقی انتظار دارید ، به شما می گوید. موتور سیکلت برقی NIU MQiGT با گزینه باتری دوگانه مسافت قابل پیمایش در شرایط مختلف را به شرح زیر برای شما فراهم میکند:

- 135 کیلومتر ( 84 مایل ) با سرعت 25 کیلومتر در ساعت ( 15 مایل در ساعت )

- 95 کیلومتر ( 59 مایل ) با سرعت 45 کیلومتر در ساعت ( 28 مایل در ساعت )

- 55 کیلومتر ( 34 مایل ) با سرعت 70 کیلومتر در ساعت ( 44 مایل در ساعت )

اسکوتر یا موتور سیکلت برقی NIU NQiGTs Pro

موتور-سیکلت-برقی-NIU-NQiGTs-Pro


موتور سیکلت برقی NIU NQiGTs Pro برای مسافرینی در حومه شهر طراحی شده است که نسبت به اکثر مسافران شهری تقاضا و انتظارات بیشتری دارند.

NIU NQiGTs Pro از چرخهای 14 اینچی بزرگتر ، سیستم تعلیق به روزرسانی شده و باتری های 2.1 کیلووات ساعت دوگانه که به صورت کل ظرفیت 4.2 کیلووات ساعت می باشد.

این موتور سیکلت همچنین از پیشرانه 3000 وات با تکنولوژی BOSCH در چرخ عقب خود بهره میبرد.

 NIU GTs دامنه پیمایش این اسکوتر برقی را به شرح زیر ارزیابی می کند :

- 150 کیلومتر ( 93 مایل ) با سرعت 25 کیلومتر در ساعت ( 15 مایل در ساعت )

- 100 کیلومتر (62 مایل) با سرعت 45 کیلومتر در ساعت ( 28 مایل در ساعت )

- 70 کیلومتر ( 44 مایل) با سرعت 70 کیلومتر در ساعت ( 44 مایل در ساعت )

NIU UQiGT Pro

NIU-UQiGT-Pro


سری U از محصولات NIU  کوچکترین خط تولید موتور سیکلت های برقی است. این موتور برقی شکاف بین دوچرخه های برقی و موتور سیکلت های برقی بزرگتر را پر می کند و قابل حمل تر از بقیه محصولات در خط تولید محصولات NIU میباشد. اگر بنا به دلایلی نیاز دارید اسکوتر خود را در آسانسور تا دفتر یا آپارتمان خود ببرید ، این همان موردی است که شما می خواهید.

امسال UQiGT Pro با ارتقاء کیفیت سری U در خیابان های شهر دارای محور پیشرفت در خط سری U با به روزرسانی آن از جمله چرخ های 15 اینچی بزرگتر همراه بوده است. مدل جدید به حداکثر سرعت 45 کیلومتر در ساعت ( 28 مایل در ساعت ) می رسد اما شکل کوچک و سبک وزن خود را حفظ کرده است.

UQiGT Pro  از یک موتور در چرخ عقب با توان  1200 وات با تکنولوژی BOSCH بهره میبرد.


NIU UQiGT Pro رتبه های زیر را در پیمایش کسب می کند:

- 85 کیلومتر ( 53 مایل ) با سرعت 25 کیلومتر در ساعت ( 15 مایل در ساعت )

- 50 کیلومتر ( 31 مایل ) با سرعت 45 کیلومتر در ساعت ( 28 مایل در ساعت )

دوچرخه برقی NIU Aero EB-01

دوچرخه-برقی-NIU-Aero-EB-01


NIU ادعا می کند که Aero EB-01 محصول جدید این شرکت ، مقرون به صرفه ترین وسیله نقلیه است که این شرکت تاکنون ساخته است. و این معقول است ، با توجه به اینکه بیشتر اسکوترهای آنها از کمک های انسانی استفاده نمی کنند(پدال زدن) و تنها با برق کار میکنند.

Aero EB-01 دارای یک باتری قابل جابجایی 1 کیلو وات ساعت است و حداکثر سرعت آن در 25 کیلومتر در ساعت (15 مایل در ساعت) در اتحادیه اروپا و 45 کیلومتر در ساعت (28 مایل در ساعت) در ایالات متحده است.

Aero EB-01 از تجربه NIU در ساخت موتور سیکلت های برقی بهره می برد و آن را با راحتی یک دوچرخه برقی سبک وزن ترکیب می کند.

به این ترتیب ، EB-01 از سیستم تعلیق کامل ، ترمزهای دیسک هیدرولیک ، صفحه نمایش به  سبک اسکوترهای برقی و نورپردازی LED با کیفیت موتور های برقی از جمله چراغ های پرتوی بالا و پایین بهره میبرد.

چه زمانی NIU اسکوترهای برقی و دوچرخه خود را به ایالات متحده گسترش می دهد؟


NIU هنوز در حال کار بر روی انتخاب خود در ایالات متحده است و پیشرفت قابل توجهی داشته است. تاکنون ، اسکوترهای سری N تمام الزامات DOT را پشت سر گذاشته اند و NIU انتظار دارد که در اوایل بهار ، یا به طور بالقوه در اوایل زمستان در جنوب آمریکا ، اولین مکان های خرده فروشی خود را در آمریکا باز کند.

درمجموع ، NIU امیدوار است که در سال 2020 حدود 10 فروشگاه انحصاری NIU در ایالات متحده را افتتاح کند و با نمایندگی های موجود همکاری کند تا حدود 50 مکان خرده فروشی در سراسر آمریکا داشته باشد.

 

برای دریافت مشاوره و یا خرید انواع موتور سیکلات های برقی میتوانید با کارشناسان ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.