4  دلیل عملی برای خریدن یک اسکوتر برقی

Roadie

 دلیل عملی برای خریدن یک اسکوتر برقی و 5 مزایای غیر منتظره ی اسکوترهای برقی

 

اسکوترهای برقی بسیار محبوب هستند زیرا به عنوان ابزاری برای رفت و آمد در نظر گرفته می شوند. دلایل استفاده از اسکوتر در بین کاربران متفاوت است؛ مهم نیست که به چه دلیلی می خواهید از آن استفاده کنید، به احتمال زیاد اسکوتری وجود دارد که متناسب با نیازهای شما باشد. هنوز هم برای خرید یکی شک دارید؟ شاید این مقاله برای شما بسیار مفید باشد!

در این مقاله 4 دلیل اصلی اینکه چرا باید یک اسکوتر برقی بخرید، به صورت بسیار کاربردی ذکر شده است.

  1. بودجه بودجه، بودجه!

قیمت یک اسکوتر الکترونیکی می تواند از $ 350 تا 2000 دلار باشد. ( البته اسکوترهای با کیفیت. اگر اسکوتری زیر 350 دلار دیدید، حتما باید تردید کنید ) با افزایش قیمت، اندازه، کارکردها و مشخصات اسکوتر الکترونیکی نیز افزایش می یابد. گرانترین اسکوتر الکترونیکی هنوز ارزان تر از یک موتور سیکلت معمولی است که محبوبیت آن را توضیح می دهد. ناگفته نماند که نیازی به پرداخت هزینه بنزین و پارکینگ نیز نیست.

  1. نگهداری آسان

این نکته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا کارهای زیادی برای نگهداری و مراقبت از اسکوتر الکترونیکی شما لازم نیست. جدا از لاستیک های سوراخی که تقریباً هر صد سال یکبار اتفاق می افتند ( بسته به شانس شما دارد ) ، هیچ چیز دیگری لازم نیست، جز ایمن نگه داشتن آن چاله های آب کنار خیابان. کاربران بسیاری را می شناسیم که حتی پس از 2 سال استفاده، لاستیک های خود را عوض نکرده اند. این کاملاً به شما بستگی دارد!

  1. حمل و نقل سازگار با محیط زیست

به خصوص در شهرهایی که پارکینگ ها کمیاب هستند و هوا به ویژه توسط گازهای خروجی از اگزوزها آلوده می شود، اسکوترهای برقی از نظر جابجایی با محیط زیست سازگار هستند. به طور متوسط ، در هر کیلومتر، یک اتومبیل 164.2 گرم کربن دی اکسید از خود منتشر می کند. اسکوتر برقی کربن دی اکسید منتشر نمی کند و برق بسیار کمی مصرف می کند.

اسکوترهای الکترونیکی برای افرادی که طول مسیر رفت و آمدشان بیشتر از 30 کیلومتر نباشد، ارزش خرید دارند. دامنه اسکوتر برقی با باتری کاملاً شارژ شده بین 30 تا 100 کیلومتر، و در حال افزایش است. اگر می خواهید از میزان شارژ اسکوتر خود مطمئن باشید، شارژر آن را همراه خود به محل کارتان ببرید و باتری را همانجا شارژ کنید. به همین سادگی.

  1. صرفه جویی در زمان. به سرعت جابجا شوید

دیگر نیازی به منتظر ماندن در صف های اتوبوس یا سختی های مسافرت با مترو نیست. می خواهید برای خرید یک پیتزا به رستوران نزدیک خانه تان بروید اما 5 کیلومتر با شما فاصله دارد؟ اسکوتر برقی خود را روشن کنید، و می توانید در عرض 10 دقیقه در آنجا باشید. این خوب نیست؟

با افزایش تعداد کاربران اسکوتر برقی ، تعداد مزایای آنها نیز افزایش می یابد. همه ی ما می دانیم که آنها دوستدار محیط زیست هستند، باعث صرفه جویی در وقت، مقرون به صرفه بودن و سرگرمی های زیادی می شوند، اما آیا مزایای دیگری که آنها دارند را در نظر گرفته اید؟

در اینجا پنج مزیت غیرمنتظره ی برتر اسکوتر برقی ذکر شده است:

اسکوتر-برقی-شارژی

1. تعادل بدن را بهبود می بخشد

حفظ تعادل بدن ممکن است مثل یک مهارت اولیه و ساده به نظر برسد، اما سوار شدن به اسکوتر الکترونیکی به شما کمک می کند بدون هیچ تلاش واقعی در این حوزه بیشتر پیشرفت کنید. اگر می خواهید به راحتی حرکت کنید، تعادل بدن بسیار مهم است. تعادل بهتر بدن = مهارت تحرک بیشتر. راندن یک اسکوتر الکترونیکی به تنهایی، حتی بدون انجام حرکات ورزشی و یا سرعت بیش از حد، برای بهبود حس تعادل شما بسیار عالی خواهد بود. این امر برای کسانی از ما که کمی بیشتر دست و پا چلفتی هستند، بسیار مفید است.

2. تحرک برای افراد دارای مشکلات سلامتی

اسکوترهای برقی در سراسر جهان بخاطر افزایش تحرک کسانی که دارای مشکلات سلامتی هستند، ستایش می شوند. در کشورهایی مانند نیوزیلند که اسکوترهای برقی راهی مناسب برای رفت و آمد هستند، به دلیل جایگزینی ماشین برای افرادی که دارای معلولیت بوده و قادر به رانندگی نیستند، تشویق شده اند. مردم اسکوترهای الکترونیکی را به دوچرخه ها ترجیح می دهند زیرا راندن یک اسکوتر خستگی ناشی از پدال زدن در دوچرخه را به همراه ندارد. وقتی پیاده روی گزینه ی مناسبی نیست و حمل و نقل عمومی سخت است، هر روز تعداد بیشتری از مردم مزایای سلامتی و راحتی یک اسکوتر برقی را به سایر گزینه ها ترجیح می دهند.

3. تغییر دیدگاه و به دست گرفتن کنترل

راندن اسکوتر برقی چشم انداز جدیدی به شما می دهد. زمانی که شروع می کنید، هیجان سوار شدن بر اسکوتر برقی جدید می تواند شما را به مکان های جدیدی که معمولاً از آنها بازدید نمی کنید، ببرد. علاوه بر این، جامعه ی اسکوتر سواران برقی به سرعت در حال رشد است که بسیاری از فرصت های جدید تعاملات اجتماعی را به ارمغان می آورد! ممکن است ملاقات تعدادی زیادی از کاربران اسکوتر برقی که دارای یک علاقه مشترک هستند، شما را متعجب کند و این کار به کیفیت زندگی شما را بیشتر می کند.

 

وقتی با مشتریان خود صحبت می کنیم، متوجه می شویم که اسکوترهای الکترونیکی به آنها کنترل بیشتری بر روی زندگیشان می دهند. آنها بسته به شرایط خودشان مسافرت می کنند. اسکوترهای الکترونیکی وقت ارزشمندی را به صاحبان خود می دهند، تا به کارهایی که دوست دارند انجام بدهند یا معمولاً وقت برای انجام آنها ندارند، رسیدگی کنند. فکر کنید که هر روز با یک ساعت اضافی چقدر کار باقی مانده می توانید انجام دهید؟

 

4. لبخند زدن

بیرون رفتن از خانه یک شکل عالی برای کاهش استرس است که در صورت همراه شدن با اسکوتر برقی ، حتی بیش از پیش سرگرم کننده است. اگرچه اسکوترهای الکترونیکی درمانی برای زندگی شلوغ امروزی نیستند، اما سطح شادی شما را افزایش می دهند. ما متوجه شده ایم که هر کس که بر یک اسکوتر الکترونیکی سوار است، نمی تواند جلوی لبخند زدنش را بگیرد. مشتریان به ما گفتند که نمی توانند منتظر بمانند تا هر روز صبح از خواب بیدار شده و اسکوتر الکترونیکی خود را برانند.

5. شخصیت خود را بیان کنید

آیا مجموعه ای از طرح هایی را مشاهده کرده اید که اکنون برای خرید در دسترس شما هستند؟ هرچه محبوبیت اسکوترهای برقی افزایش می یابد، تعداد طرح ها نیز بیشتر می شود. این بدان معناست که نه تنها می توانید یک اسکوتر برقی مناسب با سلیقه و نیاز خود پیدا کنید، بلکه می توانید شخصیت خود را نیز بیان کنید. مدل میجیا در حال حاضر پرفروش ترین اسکوتر در جهان است، اما در حال حاضر شرکت پیور اسکوترز طرح های منحصر به فردی را ارائه می دهد، و بدین ترتیب شما می توانید خودتان را ابراز کرده و مانند گذشته دربین سایر استفاده کنندگان اسکوترهای برقی متفاوت باشید.

 

برای خرید انواع اسکوتر های برقی با کیفیت میتوانید با مشاوران ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.