بررسی موتور برقی 2000 وات PMS

Roadie

استفاده از موتور سیکلت های برقی به دلیل هزینه نگهداری کم , عدم استفاده از سوخت های فسیلی و نداشتن آلودگی , روز به روز در حال افزایش میباشد.

موتور برقی PMS مدل  2000 وات , تمام آنچه که یک موتور سوار به آن نیاز دارد هم از لحاظ قدرت و هم از لحاظ امکانات را فراهم کرده است.از طرفی PMS با ظاهر کاملا اسپورت و به روز تمام آنچه که از یک موتور برقی اسپورت انتظار دارید برای شما به ارمغان می آورد.

این موتور سیکلت برقی با بهره مندی از یک موتور الکتریکی 2000 وات از نوع QS قادر است تا با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت حرکت کند , که این سرعت برای یک موتور برقی از لحاظ ایمنی و استفاده درون شهری سرعت مطلوبی میباشد.

موتور-برقی-2000-وات-PMS

 همچنین موتور برقی PMS به یک باتری 72 ولت با توان خروجی 20 آمپر مجهز شده است که به شما این امکان را میدهد که با یک بار شارژ کامل بتوانید مسافتی بین 60 تا 70 کیلومتر را بپیماید .محل شارژ برای این موتور بر خلاف نمونه های مشابه روی بدنه ی جلوی موتور تعبیه شده است که این امر فرآیند شارژ کردن موتور را آسان تر میکند.( میزان مسافت قابل پیمایش بسته به سرعت , وزن شخص موتور سوار و سطح جاده میتواند متفاوت باشد ).برای شارژ کامل باتری این موتور سیکلت برقی نیز به زمانی در حدود 6 تا 8 ساعت نیاز خواهید داشت.

از دیگر مزایای موتور برقی PMS  میتوان به وجود ترمز های دیسکی در جلو و عقب آن اشاره کرد.ترمزهای این موتور برند BINLI میباشد که در نوع خود از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است.

اگر نیاز داشتید که موتور به سمت عقب حرکت کند نگران نباشید , در این موتور سیکلت برقی کلیدی قرار گرفته شده است که با فشار دادن آن موتور به سمت عقب حرکت میکند و میتوانید از قدرت موتور برای عقب رفتن کمک بگیرید.

موتور-برقی-2000-وات-PMS

 موتور برقی PMS مدل  2000 وات دارای وزنی معادل 95 کیلوگرم بوده و به لطف موتور قدرتمند QS قادر است تا 200 کیلوگرم وزن را تحمل کند.البته باید در نظر بگیرید که وزن ماکسیمم در پیمایش شما تاثیر میگذارد.

همچنین این موتور سیکلت برقی به یک نمایشگر دیجیتال مجهز میباشد که اطلاعاتی از جمله میزان شارژ , سرعت , وجود عیب در موتور و ... را میتواند  شما نمایش دهد.سیستم ضد سرقت،دزدگیر هوشمند و روشن شدن بدون کلید از دیگر امکانات PMS میباشد.همچنین با فعال کردن قفل دزدگیر چرخ عقب نیز قفل شده و مانع حرکت موتور میشود.

سیستم تعلیق این موتور برقی نیز به خوبی طراحی گردیده است , وجود سیستم تعلیق هیدرولیک در جلو و سییستم تعلیق فنری در عقب این موتور سیکلت باعث ایجاد سواری نرم و آرامی در حتی در سطوح ناهموار گردیده است .کمک فنرهای عقب و جلو این موتور درجه یک میباشد که باعث راحتی استفاده میشود.

به طور کلی موتور برقی PMS  به دلیل هزینه نگهداری پایین ( عدم نیاز به تعویض لنت ترمز , تعویض روغن , تعمیر کاربرات و ... ) , طراحی زیبا , کیفیت ساخت بالا , عدم  بروز آلودگی و قیمت مناسب نسبت به کیفیت موتور و امکانات آن میتوان گفت گزینه بسیار مناسب در دسته بندی موتورهای برقی با ظاهر اسپورت برای حمل و نقل شهری نسبت به موتور سیکلت های بنزینی میباشد.

برای خرید موتور برقی PMS مدل  2000 وات میتوانید با مشاوران شرکت ایران اسکوتر ( فروشگاه اینترنتی آی آر اسکوتر ) تماس حاصل فرمایید.

021-86087255

0921-7823114

0912-4437129

021-33916590

021-33916013

info@irscooter.com