موتور برقی مشترک سوپرسوکو و دوکاتی به نام CUx

Roadie

شرکت بریتانیایی سوپرسوکو موتور برقی خاص خود را تحت عنوان CUx به مناسبت آغاز همکاری مشترک این شرکت با کمپانی صاحب نام دوکاتی معرفی کرد.

موتور-برقی-سوپر-سوکو-دوکاتی-CUx

Super Soco در انگلستان در سال 2017 راه اندازی شده است و برای  شهروندان امکاناتی از قبیل حمل و نقل سریع، سرگرم کننده، مقرون به صرفه و راحت فراهم میکند. در سال 2018، این شرکت اولین تولید کننده موتورسیکلت الکتریکی بود که بیش از 100 واحد در انگلیس فروخت. بیش از 25 درصد بازار کلی و بیش از 33 درصد از کلاس موتورهای سبک L1 را تأمین می کند.

موتور-برقی-سوپر-سوکو-دوکاتی-CUx

رونمایی از موتور برقی مدل  CUx در سال 2018 در نمایشگاه  EICMA میلان رخ داد، نسخه استاندارد در ماه مارس در بازار انگلستان به فروش می رسد .نسخه محدود جدید CUx Ducati در رنگ قرمز تولید می شود و دارای یک باتری لیتیوم 60 ولت 30Ah و موتور بوش 1،3 کیلو وات است. با وزن تقریبی 70 کیلوگرم،پیمایش یک محدوده 40 مایلی را با یک شارژ طی میکند  در حالی که باتری قابل حمل این موتور می تواند به طور کامل در کمتر از 7 ساعت شارژ شود.

موتور-برقی-سوپر-سوکو-دوکاتی-CUx

CUx دارای یک قاب فولادی ساختاری کربن است که باعث ارتعاش و راحتی بیشتر می شود و یک چراغ عقب LED به شکل یک بال میباشد که  دید بیشتری  را به سایر کاربران جاده ارائه می دهد. این موتور سیکلت برقی به صورت ارگونومیک طراحی شده است تا اجازه دهد سواران بتوانند به راحتی زمین را لمس کنند .

موتور-برقی-سوپر-سوکو-دوکاتی-CUx

CUx دارای صفحه نمايش هوشمند با وضوح بالا و در عین حال سیستم مدیریت باتری می باشد و از تخلیه شدن بیش از حد باتری محافظت می کند . همچنین حفاظت از جریان بیش از حد و حفاظت از اتصال کوتاه را مدیریت می کند. موتور برقی CUx Ducati با قیمت 2،299 پوند به فروش میرسد، در حالی که نسخه استاندارد این مدل با قیمت 2,099  قابل دسترسی میباشد.

منبع : Super Soco

برای خرید انواع موتور های برقی میتوانید با کارشناسان ایران اسکوتر تماس حاصل فرمایید.