موتور سیکلت برقی جدید شرکت RMK با نام E2

Roadie

شرکت فنلاندی  تازه تاسیس RMK که در زمینه موتورهای الکتریکی فعالیت خود را آغاز کرده است به تازگی محصول جدید و با کیفیت خود به نام E2 را معرفی کرد.این محصول شگفت انگیز با ظاهر منحصر به فرد خود برای سفرهای داخل شهر و حتی مسیرهای بین شهری بسیار مناسب است.

اطلاعات بیشتر در مورد نسخه نهایی سری E2 در نمایشگاه موتور سیکلت MP19 در هلسینکی، فوریه 2019 منتشر شد. شروع قیمت این موتور سیکلت برقی از 24،990 یورو خواهد بود. جزئیات بیشتر در مورد تغییرات احتمالی و زمان دقیق عرضه به بازار در تاریخی دیگر مشخص خواهد شد.

موتور-سیکلت-برقی-RMK-E2

پیمایش این موتور را می توان برای 200 الی 300 کیلومتر بسته به اولویت مشتری و شخصی سازی محصول تخمین زد. سیستم شارژ سریع نیز در این موتور سیکلت برقی شارژ از 0 تا 80% را تنها در 2 ساعت امکان پذیر میکند. معماری فریم های غیر متعارف، فضای مناسبی برای استفاده از باتری های بزرگ را در اختیار شما می گذارد، در حالیکه وزن کلی موتور را در حدود 200 کیلوگرم نگه می دارد.

موتور-سیکلت-برقی-RMK-E2

عملکرد ویژه موتور با حداکثر توان 50 کیلو وات و گشتاور 320Nm امکان دسترسی  تا سرعت بالای 160 کیلومتر را در اختیار راننده قرار میدهد. جرم ناپیوسته با یک روش معمول قابل مقایسه است، اما جرم چرخشی به مراتب کوچکتر است. تغییرات تایر هم به راحتی با ابزارهای معمول انجام می شود.

ترمزهای دیسکی و هیدرولیک پیشرفته در این موتور سیکلت برقی و که با استفاده از اهرم های روی دسته کنترل میشوند سواری در هر سرعتی را برای شما ایمن میکند .کنترل  ساده این موتور و یک چراغ headlight  الکتریکی منحصر به فرد استفاده از آن و دید مناسب را برای شما فراهم میکند.

موتور-سیکلت-برقی-RMK-E2

یک صفحه نمایش دیجیتالی بزرگ در زیر خط دید راننده تعبیه شده است که میتواند اطلاعات زیادی را بدون مداخله با سواری و پرت شدن حواس راننده در هنگام رانندگی در اختیار شخص قرار دهد.

موتور-سیکلت-برقی-RMK-E2

شما می توانید E2 را  با پیش پرداخت 2000 یورو رزرو کنید، که از قیمت نهایی محصول  کسر می شود. پیش پرداخت شما به طور کامل قابل برگشت است اگر شما تصمیم به لغو رزرو خود در آینده داشته باشید.

در ادامه نیز میتوانید ویدیو مربوط به این محصول را در ایران اسکوتر مشاهده کنید :