5 دلیل برای خرید موتور برقی

Roadie

تعدادی از شرکت های بزرگ که بسیاری از آنها شروع به کار را در این زمینه آغاز نموده اند، چشم انداز موتور سیکلت الکتریکی خود را  به نمایش گذاشته اند. در حالی که این تکنولوژی همچنان در حال تکامل است، در حال حاضر از زمان آغاز اولین بازار آن، پیشرفت چشم گیری داشته است.

این صنعت هنوز کامل نشده است، اما مردم تمایل دارند بر جنبه های منفی یک وسیله الکتریکی متمرکز شوند مانند پیمایش محدود و زمان شارژ طولانی معمولا بزرگترین بازدارنده هایی هستند که قیمت های بالاتر از آن، اولین مانع خرید آن است. اما بیایید مثبت بودن یک موتور الکتریکی را بررسی کنیم. در اینجا پنج دلیل برای اینکه شما یک موتور برقی را انتخاب کنید شرح داده میشود.

مزایای خاص

تعدادی از مزایای خاص برای داشتن موتور سیکلت برقی وجود دارد.  شما می توانید به دلیل نداشتن آلایندگی اینگونه از وسایل نقلیه از دولت خود مزایایی رو دریافت کنید مانند وام و غیره...

 برخی از مناطق در بعضی از کلان شهرها ، مخصوص موتورها و دوچرخه های برقی تعبیه شده است که تردد را برای این محصولات آسانتر میسازد. معافیت از بازرسی های بین شهری، تخفیف نصب و راه اندازی ایستگاه شارژ، معافیت مالیاتی، و غیره از دیگر مزیت های این محصولات به حساب می آیند.

تعمیر و نگهداری

اگر شما یک راننده حرفه ای نیستید یا اگر بخواهید برای تعمیر و نگهداری هزینه کمی را برای موتور یا دوچرخه ی خود اختصاص دهید، یک مدل الکتریکی را برای خود در نظر بگیرید. بدیهی است قطعات مکانیکی کمتر باعث خرابی کمتری میشوند. اجزای خاصی در یک موتور الکتریکی وجود دارد اما با خرابی کمتری مواجه میشوند  اما هیچ  اثری از نشت روغن و یا خرابی واشر و ... وجود نخواهد داشت.

دسترسی پذیری

ما می توانیم همه موافق باشیم که بخشی از چیزی که باعث می شود یک موتور سیکلت سرگرم کننده برای سوار شدن باشد، راحتی در انتقال پی در پی ما است. با این حال، برای بعضی از افراد، این یک استرس است، که نشان میدهد که فروش وسایل نقلیه مکانیکی این قابلیت را تا حدی دارا نیستند.

اگر نیاز به هماهنگ سازی عملکردهای کلاچ و اهرم دنده ای عامل فشاری برای شما بوده است، سوئیچ به موتور سیکلت های الکتریکی آسان تر است - دوچرخه های الکترونیکی دارای انتقال دستی نیستند. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که دریچه گاز را روشن کنید و به جاده بروید.

صرفه جویی

سال جاری یکی از بزرگترین امتیازهای فروش برای موتور سیکلت های الکتریکی بوده است: "سوخت گیری" بر روی برق ارزان تر از پر کردن گاز است.

در سایت موتور سیکلت های Zero، این شرکت محاسبه کرده است  که هزینه شما برای پرداخت هزینه کامل، برای موتور SR F14.4 با یک مخزن سوخت 2.02 دلار است. چقدر هزینه ماشین یا موتور شما برای  پرکردن یک باک است؟

لذت رانندگی(سرگرمی)

 سرگرم کننده! این احتمالا متقاعد کننده ترین استدلال برای داشتن یک موتورسیکلت الکتریکی است. هر موتور سیکلت الکتریکی می تواند بسیار سرگرم کننده برای رانندگی باشد.

به یاد دارید آنچه که ما قبلا در مورد عدم وجود یک کلاچ و انتقال دنده گفتیم؟ از آنجا که همه چیز به صورت الکترونیکی پردازش می شود، شتاب ها تقریبا سریع و سریع شروع می شود، که خیلی بیشتر سرگرم کننده است. آن را امتحان کنید، خواهید فهمید منظور چیست.

به طور کلی صنعت وسایل نقلیه الکتریکی با توجه به آلایندگی صفر این محصولات و مزایای گفته شده در نگهداری این محصولات پیشرفت چشم گیری خواهد داشت.در آینده ای نزدیک حتی احتمال جایگزین شدن این محصولات با محصولات بنزینی و متکی به سوخت به طور گسترده دور از انتظار نیست.