دوچرخه برقی تاشو Gocycle GX

Roadie

دوچرخه های الکتریکی اغلب به عنوان وسیله نقلیه سفرهای کوتاه بین شهری مورد استفاده قرار می گیرند. این که آیا رانندگی از حومه ها به یک نقطه در خارج از شهر و یا حمل و نقل عمومی در مسافتی به نزدیکی  خانه یا دفتر خود ، دوچرخه های الکتریکی یک راه مناسب برای پوشش این مسافت ها برای طی کردن میپردازند.

در حال حاضر جدیدترین محصول شرکت Gocycle که Gocycle GX نام دارد , یک  دوچرخه تاشو برقی میباشد که قطعا شما نمی خواهید از دست بدهید.

نقد-و-بررسی-دوچرخه-برقی-تاشو- Gocycl- GX

دوچرخه برقی تاشو Gocycle GX

درحالی که دوچرخه های تاشو الکتریکی در مفهوم عالی هستند، بسیاری از آنها موفق به ارائه یک روند تاشو راحت نمی شوند.Gocycle GX برای بهبود تمامی این شکایات حول دوچرخه های الکتریکی تاشو طراحی شده است.

یک روش سریع تاشو بخش مهمی از فرایند طراحی بود.Gocycle GX را می توان در 10 ثانیه باز و بسته کرد این در حالیست که اندازه آن به یک سوم کاهش میابد .

هنگامی که تا می شود، Gocycle GX بر روی هر دو چرخ قرار می گیرد تا کاربر بتواند به راحتی آن را با خود حرکت دهد. با دو چرخ روی زمین، کاربر نیازی به تعادل دوچرخه در هنگام حرکت دادن ندارد.

نقد-و-بررسی-دوچرخه-برقی-تاشو- Gocycl- GX

Gocycle GX حتی می تواند بر روی پایه جک مرکزی قرار بگیرد و مانع از افتادن دوچرخه در زمانیکه کاربر آن را نگه نداشته ,  شود .

وزن این دوچرخه برقی به 17.8 کیلوگرم (39.2 پوند) می رسد، به این معنی که  در صورت لزوم می توانید به راحتی آن را حمل کنید ، اگرچه این سبک ترین دوچرخه برقی نیست.

نقد-و-بررسی-دوچرخه-برقی-تاشو- Gocycl- GX

مشخصات فنی Gocycle GX

یک دوچرخه الکتریکی تاشو که بسیار خوب ، بهتر است که سواری مناسبی هم داشته باشد. Gocycle GX می تواند به سرعت  20 مایل در ساعت یا 32 کیلومتر در ساعت برسد، بسته به کشور فروشنده, در کنار کنترل  پدال سنجش گشتاور، این امر باید در مورد هر کشوری قانونی باشد. Gocycle GX به زودی از طریق فروشندگان در ایالات متحده، کانادا، انگلستان و اتحادیه اروپا در دسترس خواهد بود.

دوچرخه برقی Gocycle GX با شارژ کامل قابلیت پیمایش تا 65 کیلومتر (40 مایل) به وصیله یک باتری 22 ولت 14 آمپر , دارا میباشد ، اما محدوده پیمایش بسته به حالت سوار شدن متفاوت است ( با استفاده از یک اپلیکیشن هوشمند میتوانید حالت سواری را تنظیم کنید ) . با سطوح کمکی سطح بالاتر انتظار می رود میزان پیمایش کاهش یابد.

باتری نیز در داخل قاب اصلی دوچرخه  پنهان شده و به راحتی قابل جابجایی است، به این معنی که شما می توانید دوچرخه را در خارج از خانه پارک  کنید و باتری خود را شارژ کنید. با این حال، با دوچرخه کوچکی مثل این، شما همچنین می توانید به راحتی آن را در زیر میز یا در گوشه دفتر خود قرار دهید.

Gocycle همچنین دارای یک موتور محرک اختصاصی جلو با کنترل کشش است و در لبه فریم منیزیم قرار گرفته است. قدرت موتور به عنوان 250/500 وات ذکر شده است. بسیاری از شرکت ها گزینه های مختلفی برای مطابقت با مقررات قانونی خیابانی در کشورهای مختلف ارائه می دهند، اگرچه در عمل, این اغلب به معنای مبادله یک برچسب 500 وات برای یک برچسب 250 وات است. بنابراین اگر مدل اتحادیه اروپا کمتر از 250 وات باشد، تعجب نباید کرد.

دیگر ویژگی برتر شامل جعبه دنده  شیمانو نکسوس 3  و ترمزهای هیدرولیکی در جلو و عقب است.چنگال جلو یک طرفه و چرخ دنده یک طرفه عقب یک طراحی فانتزی با تعلیق مناسب عملکردی عالی برای سفر در  شهرها را رقم میزند.

نقد-و-بررسی-دوچرخه-برقی-تاشو- Gocycl- GX

یک نوار نور LED در فرمان ها یک سنجش خشن از باتری را فراهم می کند، در حالی که برنامه گوشی های هوشمند می تواند سواران را بیشتر مطلع سازد. کمی تعجب انگیز است که Gocycle با یک صفحه نمایش کامل عرضه نشده است به همین علت جای خالی آن روی دسته فرمان احساس میشود.

طراحی نو آورانه ی Gocycle ارزان نیست و قیمت آن 3300 دلار میباشد! اما برای کسانی که طراحی فشرده را دوست دارند و از مزایایه منحصر مانند ترمزهای هیدرولیکی،  چرخهای منیزیم لذت میبرند این می تواند برای شما یک دوچرخه مناسب باشد.

نقد-و-بررسی-دوچرخه-برقی-تاشو- Gocycl- GX