موتور سیکلت برقی BMW به نام C EVOLUTION

Roadie

 

با موتور سیکلت برقی BMW C evolution ،  می توانید تحرک مدرن شهری فردا را امروز تجربه کنید. این موتور سیکلت الکترومکانیک ترکیبی از پایداری، دینامیک و چابکی در یک طراحی واحد است که به نظر می رسد. BMW C  نه تنها اجازه می دهد که گازهای خروجی و سر و صدا را پشت سر بگذارید، بلکه عبوراز هر وسیله نقلیه دیگر در ترافیک شهری را نیز آسان می کند. درایو قدرتمند و کاملا الکتریکی به سرعت شما رابه مقصد می رساند و لذت بردن از سواری را تضمین می کند.  به لطف طیف وسیع پیمایش  160 کیلومتر،لذت شما از سواری تمام مدت روز امکان پذیر است. علاوه بر این، چهار حالت سواری و احیا انرژی هوشمند در هنگام ترمز و تسریع، اضافه شده است. 

موتور-سیکلت-برقی-BMW-C-Evolution

طراحی

سبک طراحی موتور برقی BMW C EVOLUTION بسیار خاص و منحصر به فرد است که بلافاصله به عنوان نمونه ای از BMW Motorrad قابل تشخیص است. نور LED دی لایت، چراغ های LED و صفحه نمایش بزرگ TFT رنگ، پیشرفت تکنولوژی را به نمایش میگذارد.  رنگ جدید فلز جذاب یونی نقره ای در ترکیب با رنگ Accentualising سبز جلوه ی زیبایی خاص محصولات BMW را ثابت میکند. تصاویر جدید از روکش های جانبی به این اسکوتر الکتریکی ظاهر مدرن تری می دهد. جزئیات با کیفیت بالا و کلاس اول مانند درهای صندلی رنگارنگ و یا شیشه  رنگی به زیبایی هرچه تمام تر کنار یکدیگر گنجانده شده اند.

موتور-سیکلت-برقی-BMW-C-Evolution

موتور قدرتمند الکتریکی

بر خلاف موتورهای بنزینی سنتی، درایو الکتریکی در BMW C EVOLUTION یک انتقال نیروی خود به خودی و بسیار مستقیم ارائه می دهد وتاخیر در ساخت گشتاور وجود ندارد. خروجی 35 کیلو وات (48 اسب بخار) و 72 نانومتر گشتاور در "میل لنگ"، در واقع، گشتاور تقریبا 600 نیوتن متر را در چرخ عقب تولید می کند.  حداکثر سرعت به 120 کیلومتر بر ساعت می رسد که برای بهینه سازی مصرف برق و حد اکثر  محدوده پیمایش محدود شده است. سرعت شتاب از 0 تا 50 کیلومتر در ساعت به میزان 2.8 ثانیه است - بنابراین هیچ کس به جز شما شروع بهتری نخواهد داشت وقتی که چراغ سبز روشن شود.

موتور-سیکلت-برقی-BMW-C-Evolution

باتری

دستگاه ذخیره سازی انرژی درBMW C EVOLUTION  شامل سه ماژول است که هر کدام دارای دوازده سلول باتری لیتیوم یون هستند. با تشکر از ماژول های باتری آخرین نسل با 94 A ، پیمایش حال حاضر این موتور برقی با شارژ کامل را به 160 کیلومتر رسانده است. کاملا ضد آب ، پوشش باتری از آلومینیوم ریخته گری ساخته شده و همچنین کل سیستم کنترل و شارژ الکترونیکی را پوشش میدهد که محافظ قدرتمندی هم برای هر دو قسمت پشتی شاسی و ماژول باتری لیتیوم یون به حساب می آید. BMW I الهام بخش فنی در باتری C EVOLUTION  بوده است. ماژول های با کیفیت بالا همانند نمونه هایی هستند که در BMW I3 استفاده می شوند . قطعات سیستم کنترل الکترونیکی نیز از i3 و i8 استفاده شده است. این تکنولوژی ولتاژ، جریان و دما را پوشش می دهد و تضمین می کند که در ولتاژ بالا کاملا ایمن , فعال و بدون احتمال خطر باشد.

موتور-سیکلت-برقی-BMW-C-Evolution

باتری در BMW C EVOLUTION  با استفاده از دستگاه شارژ یکپارچه , یا در یک سوکت برق معمولی خانگی و یا در یک ایستگاه شارژ, قابل شارژ میباشد. سوکت شارژر بر روی وسیله نقلیه با پلاگین نوع 1 سازگار است. کابل شارژر استاندارد دارای سوکت مناسب برای اتصالات سوکت های خانگی  است. در غیر اینصورت می توان از یک کابل شارژر Mode 3 استفاده کرد تا بتواند از ایستگاه های شارژ عمومی یا دیوارهای خورشیدی استفاده کرد. زمان شارژ کوتاه برای استفاده روزمره بسیار کاربردی است.

موتور-سیکلت-برقی-BMW-C-Evolution

ویژگی های کلی

- ترمزهای ABS
- کمک کنترل گشتاور
- کامپیوترon board
- تنظیم حالت سواری
- دنده معکوس
- نور روز در حال اجرا LED
- شاخص های LED
- شارژ با کابل 3 pin domectic Plug 13 amp
- Windsheild رنگی