محصول شگفت انگیز شرکت سگوی : Drift W1

Roadie

" Drift w1 " همانند اسکیت اما هیجان انگیزتر

اسکیت برقی Drift W1

Drift W1 ظاهرا اولین محصول در رده جدید اسکیت های برقی شرکت سگوی است و از ویژگی self balance که برای اولین بار در اسکوترهای برقی سگوی استفاده شده بود , در این محصول نیز استفاده شده است.همانطور که شما می دانید، این ویژگی به کاربران این اجازرو میدهد که مسیر دلخواه خود را با تعادل خود انتخاب کنند.

اسکیت برقی Drift W1

این کفش های جدید به گونه ای هستند که پاسخ قرن بیست و یکم به اسکیت های roller blade ld می دهند ، هرچند که کمی احساس می شود که Segway در حال تلاش برای رفع چیزی است که از ابتدا به شکست نخورد. اما هرگز نباید بازسازی شود،همانند موفقیت Ninebot در سال 2015  رونق W1 را میتوان در سال  2018 دید.

اسکیت برقی Drift W1

محصول جدید segway تمام جنبه های سرگرمی و هیجان را در بر دارد که با ادغام شدن کیفیت ساخت بالا و کارایی منحصر به فرد تمام نیاز کاربر را بر آورده میکند. قابل حمل بودن به راحتی,وزن سبک و سایز مناسب برای سواری از ویژگی های عالی drift w1 است.

اسکیت برقی Drift W1

به نظر می رسد چرخ های w1 به منظور بهبود ثبات و توانایی شما در جهت حرکت از تکنولوژی مات های مقاوم در برابر لغزش بهره مند شده اند. هنگامیکه روی W1 ها سواری می کنید باید جوانب امنیت را کاملا رعایت کنید.البته خود شرکت segway به همراه این محصول یک کلاه ایمنی رایگان نیز دریافت میکنید.

اسکیت برقی Drift W1

قیمت drift w1 در بازار جهانی 400 دلار میباشد.هر W1 حدود 7.7 پوند ( 3.5 کیلوگرم ) وزن خواهد داشت و می تواند شما را تا سرعت 10 کیلومتر در ساعت ببرد. مدت زمان سواری با شارژ کامل به سبک سواری و سطح زمین بستگی دارد اما Segway می گوید که شما می توانید 45 دقیقه از سواری با این وسیله لذت ببرید .

اسکیت برقی Drift W1

در ادامه می توانید ویدیو مربوط به این محصول رو در آر آی اسکوتر مشاهده کنید.