محصول شگفت انگیز شرکت سگوی : Drift W1

Roadie

" Drift w1 " همانند اسکیت اما هیجان انگیزتر

اسکیت-برقی-drift-w1

Drift W1 ظاهرا اولین محصول در رده جدید اسکیت های برقی شرکت سگوی است و از ویژگی self balance که برای اولین بار در اسکوترهای برقی سگوی استفاده شده بود , در این محصول نیز استفاده شده است.همانطور که شما می دانید، این ویژگی به کاربران این اجازه را میدهد که مسیر دلخواه خود را با تعادل خود انتخاب کنند.

اسکیت-برقی-drift-w1

این کفش های جدید به گونه ای هستند که پاسخ قرن بیست و یکم به اسکیت های roller blade ld را می دهند ، هرچند که کمی احساس می شود که Segway در حال تلاش برای رفع چیزی است که از ابتدا به شکست نخورد. اما هرگز نباید بازسازی شود،همانند موفقیت Ninebot در سال 2015  رونق W1 را میتوان در سال  2018 دید.

اسکیت-برقی-drift-w1

محصول جدید segway تمام جنبه های سرگرمی و هیجان را در بر دارد که با ادغام شدن کیفیت ساخت بالا و کارایی منحصر به فرد تمام نیاز کاربر را بر آورده میکند. قابل حمل بودن به راحتی,وزن سبک و سایز مناسب برای سواری از ویژگی های عالی drift w1 است.

اسکیت-برقی-drift-w1

به نظر می رسد چرخ های W1 به منظور بهبود ثبات و توانایی شما در جهت حرکت از تکنولوژی مات های مقاوم در برابر لغزش بهره مند شده اند. هنگامیکه روی W1 ها سواری می کنید باید جوانب امنیت را کاملا رعایت کنید.البته خود شرکت segway به همراه این محصول یک کلاه ایمنی رایگان نیز دریافت میکنید.

اسکیت-برقی-drift-w1

قیمت اسکیت برقی drift w1 در بازار جهانی 400 دلار میباشد. هر W1 حدود 7.7 پوند ( 3.5 کیلوگرم ) وزن خواهد داشت و می تواند شما را تا سرعت 10 کیلومتر در ساعت ببرد. مدت زمان سواری با شارژ کامل به سبک سواری و سطح زمین بستگی دارد اما Segway می گوید که شما می توانید 45 دقیقه از سواری با این وسیله لذت ببرید .

 

در ادامه می توانید ویدیو مربوط به این محصول را در ایران اسکوتر مشاهده کنید.