موتور برقی وسپا ELETTRICA وارد مرحله خط تولید شد

Roadie

Piaggio Group در ماه سپتامبر تولید Vespa Elettrica را آغاز خواهد کرد. نسخه الکتریکی مورد انتظار معروف ترین و محبوب ترین اسکوتر جهان در کارخانه Pontedera در استان پیزا تولید خواهد شد. همانطور که Vespa برای اولین بار در بهار 1946 از خط تولید خارج شد و امروز یکی از بزرگترین و مشهورترین وسیله نقلیه جهان است.کارخانه وسپا از رهبران تکنولوژیکی از نظر طراحی، توسعه و تولید راه حل های پیشرفته تحرک    به حساب می آید.

موتور برقی وسپا - vespa

نخستین نسخه از التریکا در ابتدای ماه اکتبر برای پیش خرید امکان پذیر خواهد بود و تنها در وب سایت اختصاصی آنلاین، با ابتکارات همه فرمول های تامین مالی فراگیر که به سیستم های خرید رایج تبدیل می شوند، امکان پذیر است. این قیمت با ترمینال های بالا در محدوده Vespa در حال حاضر در بازار عرضه خواهد شد.Vespa Elettrica سپس به تدریج از اواخر ماه اکتبر به فروش عمومی خواهد رسید تا بازاریابی کامل در ماه نوامبر انجام شود و همزمان با نمایشگاه میلان EICMA 2018  فروش در اروپا آغاز خواهد شد و سپس از اوایل سال 2019 به ایالات متحده و آسیا گسترش یابد.

موتور برقی وسپا - vespa

Vespa Elettrica به عنوان نماد معاصر فناوری ایتالیایی در سراسر جهان راه اندازی شده است. با اتخاذ فناوری الکتریکی، Vespa یکبار دیگر نام خود را به عنوان نمادی از سبک همراه با بهترین نوآوری معرفی می کند. Vespa Elettrica فقط یک اسکوتر نیست بلکه یک اثر هنری  با یک هسته تکنولوژیکی است که متولد آن همه ارزشهای جهان Vespa، تصویر آن، روح اجتماعی و سازگار با محیط زیست آن است که در حال حاضر حتی بیشتر به کیفیت زندگی حساس است محیط شهری ما رونق میبخشد.

موتور برقی وسپا - vespa

Vespa Elettrica به معنای سوار آسان و طبیعی است. این به معنای ارتباطات پیشرفته و سکوت، شخصی سازی و دسترسی ارزش هایی است که همیشه متعلق به Vespa بوده و امروزه در Vespa Elettrica به طور کامل به دست آمده است.نام تجاری Vespa امروز یکی از موفق ترین لحظات تاریخ خود را تجربه می کند که  بیش از یک میلیون و نیم وسیله نقلیه در دهه گذشته فروخته شده است. نیمه اول سال 2018 با افزایش 10 درصدی حجم فروش در مقایسه با 30 ژوئن 2017 به آمار قابل قبولی دست پیدا کرد.

 

موتور برقی وسپا - vespa