دوچرخه تاشو

دوچرخه تاشو

کارخانه Bad Bike اولین مدل دوچرخه های تاشو برقی را تولید کرد

دوچرخه های تاشو به این منظور طراحی شدن که به راحتی کوچک شده و درنتیجه هنگام نگهداری و جاسازی در پارکینگ، کمد، ماشین و یا هرجایی که مدنظرتان هست، فضای کمتری را اشغال کنند. با این اوصاف اگر برای کسی دو آیتم قابلیت حمل و فضای جاسازی اهمیتی نداشته باشد، نیازی هم به خرید دوچرخه تاشو نخواهد. به همین دلیل و به احتمال زیاد شما یک دوچرخه تاشوی که دارای چرخ های بزرگ است رو نخواهد دید، و همان دوچرخه های پدال دار معمولی را گزینه انتخابی را مد نظر میگیرید. کارخانه Bad Bike در ایتالیا برای جذب توجه مردم به سمت دوچرخه های تاشو تصمیم جدیدی گرفت، و آن هم معرفی اولین مدل دوچرخه های تاشو که هم برقی و هم دارای چرخ های ضخیم و پهن است.

Bad Fat یک دوچرخه الکتریکی، شبیه مدل های رقیب خود از دیگر مارک هاست، برتری که نسبت به مدل های معمولی پدال دار دارد، سرعت بالای آن هست که در یک مسافت مشخص یک دوچرخه ی الکتریکی زودتر به مقصد می رسد. علاوه بر این، آن را بگونه ای طراحی کرده که برای جاسازی در خانه، اتوبوس یا قطار فضای کمتری نیاز هست. در عین حال استفاده از لاستیک های پهن و ضخیم،  باعث شده این دوچرخه برای استفاده در باران و دیگر شرایط نامطلوب مناسبتر باشد.

دوچرخه های برقی تاشو

این دوچرخه  در هر دو مدل ۲۵۰ وات و ۵۰۰ وات موجود است. ضخامت لاستیک هر دو مدل دارای ۴ اینچ است، و با یک بار شارژ باتری این مدل دوچرخه ها – و یا، حداقل باتری مدل ۲۵۰ واتی –  می توانید مسافتی تا ۴۳ مایل را طی کنید. برای شارژ کامل باتری تا ۵ ساعت زمان لازم است – یک علامت برای نشان دادن وضعیت باتری در زمانی که شارژ کم است در نظر گرفته شده است.

وزن کلی دوچرخه به همراه باتری، ۵۵ پوند است که شامل یکسری قطعات مانند ابزار های ایمنی، ترمز هیدرولیک، یک مستر سرعت ( ۷-speed)، رینگ های آلومنیومی، قاب آلیاژی و چراغ های LED در جلو و عقب موتور، است.

می توانید هر دو مدل را در وب سایت شرکت Bad Bike ببینید. مدل W 1700 آن ۲۵۰ دلار آمریکا و مدلW 2200 آن ۵۰۰ دلار آمریکا قیمت گذاری شده است. 


شرکت آی آر اسکوتر یکی از عرضه کنندگان انواع اسکوترهای برقی , دوچرخه های برقی و موتورهای برقی با کیفیت بوده که با گارانتی بلند مدت و همه جانبه خرید یک محصول با کیفیت را برای مصرف کنندگان ضمانت میکند .


برای دیدن محصولات اینجا کلیک کنید

همچنین برای دریافت مشاوره , جهت خریدی بهتر , می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.


 در انتخاب اسکوتر برقی به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟خرید اسکوتر برقی

 چند نکته ی مهم درباره ی کیفیت و قیمت اسکوتر های برقی موجود در بازار

 برای دیدن لیست اسکوتر های برقی اینجا کلیک کنید.

 راهنمای خرید اسکوتر برقی

 خرید اسکوتر برقی 


 آشنایی با موتور های برقیخرید موتور سیکلت برقی

 مزیت‌های استفاده از موتورسیکلت‌ های برقی

 برای دیدن لیست موتور های برقی اینجا کلیک کنید.

 راهنمای خرید موتور برقی

 خرید موتور برقی


 آشنایی بیشتر با دوچرخه های برقیخرید دوچرخه برقی

 برخی از مزایای استفاده از دوچرخه های برقی

 برای دیدن لیست دوچرخه های برقی اینجا کلیک کنید.

 راهنمای خرید دوچرخه برقی

 خرید دوچرخه برقی


 

 

 

 

<
Back to Top