سوالات متداول

Roadie

+ چه نوع اسکوتر برقی برای من مناسب است ؟

اسکوتر های برقی در سایز ها , طرح ها و با امکانات مختلف , جهت استفاده های مختلف طراحی شده اند .

برای آن که بدانید کدام اسکوتر برقی برای شما مناسب است , می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا از تجربیات کارشناسان ما بهره مند شوید و یا راهنمای خرید اسکوتر برقی را مطالعه کنید.

 

+ چه برندی بهتر است ؟

از آغاز تولید انبوه اسکوتر های برقی تا به امروز شرکت های زیادی اقدام به طراحی و تولید انواع اسکوتر های برقی نموده اند , که به عنوان معتبرترین این شرکت ها می توان " Segway " , " AirWheel " , " Kiwano " , " Smart Balanc " , " Xiaomi " , Fspeed " را نام برد.

 

+ گارانتی معتبر اسکوتر برقی در ایران کدام است ؟

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های شرکت آی آر اسکوتر بوده است و ما در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب "خدمات پس از فروش" و "گارانتی بدون قید و شرط" در نظر گرفته شده است. 

 

+ چه نوع اسکوتر برقی مناسب کودکان است ؟

حداقل وزن مناسب برای استفاده از اسکوترهای برقی 30 کیلوگرم می باشد , با این حال بعضی از اسکوترهای برقی به دلیل حساستر بودن سنسورهای خود این امکان را فراهم می کنند که شخصی با وزن کمتر از 30 کیلوگرم نیز بتواند از این دستگاه استفاده کند که در این رابطه می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

 

+ چه نوع اسکوتر برقی مناسب بزرگ سالان می باشد ؟

اکثر اسکوترهای برقی قادر به تحمل وزن تا 100 کیلوگرم می باشند که این میزان وزن در مدل های مختلف از 80 کیلوگرم تا 150 کیلوگرم متغیر می باشد . برای اطلاع از وزن قابل تحمل اسکوتر های برقی می توانید به بخش مشخصات فنی اسکوتر ها در سایت مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

+ آیا به شهرهای دیگر نیز ارسال دارید ؟

بله , شرکت آی آر اسکوتر قادر به ارسال محصول به تمام نقاط ایران می باشد .

 

+ برای رفت و آمد شهری چه نوع اسکوتر برقی مناسب است ؟

اسکوتر های برقی دسته دار و ناین بات ها گزینه مناسبی برای رفت و آمد شهری می باشند.

 

+ اسکوتر برقی را چه مدت باید به شارژ بزنیم ؟

اسکوتر های برقی کوچک ( اسکوتر های هوشمند ) معمولا برای شارژ کامل به زمانی حدود 2 تا 2:30 ساعت نیاز دارند , البته زمان شارژ مورد نیاز در دفترچه راهنما ذکر شده است .

 

+ فرق اسکوترهای برقی ساده با مدل های ناین بات چیست ؟