گارانتی بدون قید و شرط

Roadie

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های ایران اسکوتر بوده است و ما در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب "خدمات پس از فروش" و "گارانتی بدون قید و شرط" در نظر گرفته شده است. 

 

شرکت ایران اسکوتر عرضه کننده ی انواع وسایل نقلیه ی برقی هوشمند درجه یک ، با کادری متخصص، آکادمیک و مسئول آماده ی عرضه ی بهترین خدمات پس از فروش و گارانتی اسکوتر برقی به کاربران و مشتریان گرامی است.

 

در هر شهری و هر زمانی که قرار داشته باشید، می توانید در صورت بروز مشکلات و خرابی های احتمالی، از گارانتی محصول خود و یا خدمات پس از فروش ایران اسکوتر به طور کامل بهره ببرید. باور ما بر این است که اعتبار یک شرکت بزرگ تنها زمانی شکل می گیرد که مشتریان و کاربران آن شرکت از زمان خرید تا مدت ها پس از بهره برداری و استفاده از یک محصول، تحت پوشش حمایت های آن شرکت قرار بگیرند و به آن اعتماد کنند.عبارت“گارانتی بی قید و شرط” مناسب ترین عبارتی است که ایران اسکوتر برای عرضه ی انواع مختلف اسکوترهای برقی هوشمند، سگوی ها و ناین بات های خود آن را انتخاب کرده است .

 

هنگام خرید، تمام وسایل به همراه هولوگرام شرکت  ایران اسکوتر و برگه ی خرید و ضمانت نامه عرضه می شوند. 7 روز ضمانت تعویض محصول ( در صورت وجود ایراد فنی و در صورت عدم آسیب فیزیکی به بدنه )  ، 6 ماه گارانتی باتری اسکوتر برقی ، 1 سال گارانتی برد و 2 سال گارانتی شاسی و موتور اسکوتر برقی، همه و همه گواه بر تمایل ما به عرضه ی محصولات حمل و نقل الکترونیک با برترین کیفیت موجود در سطح دنیا است که با افتخار به کاربران و مشتریان گرامی ارائه می شود.

 

مواردی که استفاده از این سرویس را باطل می کند :

1. مورد استفاده قرار گرفتن ، مشکلات و آسیب های ایجاد شده ناشی از مراقبت نامناسب ، استفاده ناصحیح و سواستفاده از دستگاه و یا عملیات دستگاه بر خلاف دستورالعمل های مندرجه در دفترچه راهنمای مشتری

2. تعمیرات صورت گرفته توسط شخص یا شرکتی به جز شرکت گارانتی کننده

3. تغییرات و یا دستکاری صورت گرفته در هر بخشی از دستگاه اعم از الکتریکی  یا فیزیکی

4. آسیب های وارده ناشی شده از برخورد با جسم سخت، مایعات،......

5. عدم تطابق نام و سریال کالا با نام و سریال درج شده در فاکتور آی آر اسکوتر