بهترین اسکوترهای ناین بات در سال 2024

بهترین اسکوترهای ناین بات در سال 2024

Ninebot Max

Ninebot Max به دلایل خوبی در صدر طیف Ninebot قرار دارد. این محصول به طور خاص برای مقابله با سفرهای طولانی مدت در حالی که سواران را ایمن و راحت نگه می دارد ساخته شده است. ممکن است MAX سریعترین اسکوتر موجود در بازار نباشد، اما این محصول برای رفت و آمد طولانی مدت ایده آل است.

E2 pluse و Ninebot E2

در رده دوم پس از مدل مکس, E2 همان ساختار محکمی را ارائه می دهد که برادر بزرگترش ارایه میدهد. مسافت کمتری از 28 مایل را دارد، اما این هنوز هم برای اکثر سوارکاران زیاد است. اگر می خواهید یک اسکوتر مسافرتی عالی با کیفیت مکس اما با قیمت 50 دلار کمتر داشته باشید، E2 و E2 pluse گزینه بسیار عالی است. در مدل PLUSE سرعت 5 کیلومتر بیشتر از مدل E2 میباشد. صفحه نمایش یا همان داشبورد نیز در این مدل به روزتر شده و دچار تغییر گردیده است. وزن سبک برای حمل و طراحی زیبا از دیگر ویژگی های سری محسوب میشود.

Ninebot ES2
اسکوتر عالی Ninebot برای مبتدیان در این زمینه، ES2 دارای حداکثر سرعت 15.5 مایل در ساعت و حداکثر برد 15 مایل است. این یک راه‌حل شیک و بی‌معنی برای مسافرانی است که می‌خواهند استرس‌های رفت‌وآمد صبح  را از بین ببرند. اگر می خواهید ارزش پولی داشته باشید، ES4 را بررسی کنید یا یک اسکوتر خارج از محدوده Ninebot در نظر بگیرید.

Ninebot E22
اگر رفت و آمد کوتاهی دارید یا می خواهید یک اسکوتر برقی برای انجام امور در منطقه خود داشته باشید، یک انتخاب عالی است. E22 به دلیل حداکثر سرعت 12.4 مایل در ساعت و برد پایه 13.7 مایلی برای مبتدیان یا نوجوانان مناسب است که قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر اسکوترهای Ninebot دارد، اما می‌توانید مدلی با ویژگی‌های کامل‌تر با قیمت مشابه خارج از محدوده Ninebot پیدا کنید.

ZING A6
بهترین برای کودکان 6-10 ساله
A6 یک اسکوتر بچه گانه برای کودکان بین 4 تا 8 سال میباشد که مجهز به 3 حالت سواری است و برای یادگیری در سطح مبتدی برای کودکان بسیار  ایده آل است. حداکثر سرعت آن 10 مایل در ساعت است و در دو رنگ چشم نواز برای ارائه یک سواری هیجان انگیز برای سواران جوان تر طراحی شده است است.